PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003276}

Pisklę

Pahanhautoja
5,7 2 736
ocen
5,7 10 1 2736
6,6 8
ocen krytyków
Pisklę
powrót do forum filmu Pisklę

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Od momentu wyklucia się tego czegoś czułem się, jakbym oglądał jakąś parodię.

ocenił(a) film na 1
Herkert1234

Widzę że się razem zgadzamy ;p i jeżeli byłeś na maratonie to który był najlepszy z zestawienia?

ocenił(a) film na 1
straszek338

Bodies Bodies Bodies najbardziej siadło (zajebiste zakończenie według mnie), ale pod względem horroru to każdy film zawiódł. Po Sierocie spodziewałem sie czegos lepszego niz filtra ktory rozmazywał ekran i go zazieleniał, The Twin niby ok fajny plot twist ale czegos brakowało, a Pisklę No to nawet nie ma co komentować… zenada

ocenił(a) film na 7
Herkert1234

znawca kina woli krindż fest od ciekawego filmu, pogratulować

ocenił(a) film na 1
rebel_666

to, że w filmie było jakieś tam przesłanie i metafora niespełnionych ambicji matki zrzuconych na córkę, nie znaczy, że film był dobry. w moim odczuciu nie dało się tego oglądać na poważnie. no ale oczywiście to tylko moja opinia, a żadnym znawcą nie jestem kochana/kochaniutki. pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
rebel_666

czasami 6 obejrzanych filmów jest w stanie zmienić człowieka bardziej niż 149... przepraszam już chowam się pod ziemię i nie obejrzę nic... chyba, że obejrzę 6 takich CIEKAWYCH filmów, to może moja dusza się nawróci i zostanę prawdziwym znawcą i koneserem kina. A te 149 do śmietnika najlepiej

ocenił(a) film na 7
Herkert1234

aż 2 odpowiedzi z laniem wody, nieźle... w każdym razie ocena 1 to mocne niedowartościowanie tego filmu. możliwe że był on dla ciebie za trudny, zdarza się, w takim wypadku proponuję transformersy... pozdrawiam ciepło

ocenił(a) film na 1
rebel_666

nie wierze w to co czytam, przekaz filmu był tam podany jak na tacy. To nie znaczy ze dało się go oglądać. Najwyraźniej cała sala która przez większość seansu się śmiała również nie nadaje się do tego typu rozrywki. Ty zaś jesteś najmądrzejsza osoba w kwestii filmów. Nie pozdrawiam

Herkert1234

Czyli cała sala to Gimbusy razem z tobą jak rozumiem że film mógł się nie podobać ale dać 1na 10 żenada i szkoda słów.

ocenił(a) film na 1
Ricky79

dokładnie żenada i kilo mułu.

ocenił(a) film na 1
Ricky79

ja jednak zmieniłem swoje myślenie uważam że ten film jest super ale nie tak jak film Pirania 3DD ale też super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones