PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 082
oceny
6,4 10 1 169082
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Stara obsada.

ocenił(a) film na 5

Szkoda, że ze starej obsady Pitbulla został już tylko Andrzej Grabowski.

ocenił(a) film na 8
Castanello

Tylko Gebels ze starej obsady będzie czy ktoś jeszcze?

soczystyJ

Tylko Gebels....

ocenił(a) film na 6
jan_maliniak1

Szkoda, że nie ma Barszczyka. No kurna wodna... ;)

ocenił(a) film na 6
donCorpseone

Mogliby dać Despera który zszedł na ścieżkę zła, coś jak Żmijewski w Psach II. To by mogło być ciekawe. Majami vs. Despero. Chociaż boje się że Majamiego odsuną na drugi plan a to by było nie fajnie. No i dziwię się Patrykowi że nie wziął do filmu Olgi Bołądź, może dlatego żeby za mocno nie kojarzyło się ze Służbami specjalnymi.

ocenił(a) film na 6
SCORPION60

Despera nigdy już nie będzie, bowiem jego pierwowzór już nie żyje (Sławek Opala) i zapewne ze względu na szacunek do zmarłego Vega nie chce powoływać tej postaci do filmu.

ocenił(a) film na 6
Czlowiek_Broda

Wiem że Sławek nie żyje i że był on pierwowzorem Despera. Tak sobie gdybam po prostu ;)

Czlowiek_Broda

Ale wiesz, że to co napisałeś to plotka? Ktoś p***nął głupotę i cały net to powtarza. A najzwyczajniej w świecie Dorociński odmówił gry. Wystarczy pogooglować i poszukać wypowiedzi Vegi na ten temat

ocenił(a) film na 6
Gh0st

dlatego w mojej wypowiedzi dodałem słowo "zapewne", bowiem jedynie gdybałem.

ocenił(a) film na 2
Czlowiek_Broda

tak, tylko tu nie ma co gdybać, albowiem w którymś wywiadzie Vega wprost napisał że proponował Dorocińskiemu rolę w nowych PitBullach, ale ten odmówił i nie chodziło tu o śmierć Opali, tylko Dorociński stwierdził, że jest na innym etapie aktorskim i nie chce już wracać do roli Despera.
Zresztą tylko w pierwszym sezonie w zasadzie rola Despera odzwierciedlała losy Sławomira Opali, w kolejnych postać była prowadzona już inaczej.

ocenił(a) film na 6
hbk06_qbas

ok, a ja sobie gdybałem, bo nie przeczytałem wywiadu z Patrykiem Vegą.

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

dorocinski po prostu zjebał postac która mogła zostać klasykiem

ocenił(a) film na 2
WodaMoralna

Nie no, nie zjebał postaci. Despero nadal jest klasykiem, całe 3 sezony starego PitBulla to była genialna gra Marcina.
Zjebał raczej tym że olał propozycje Vegi, aby raz jeszcze wcielić się w Desperskiego w nowych PitBullach, ......aaale! Patrząc na to co spłodził Vega w swoich najnowszych "arcydziełach" to chyba Dorociński miał nosa że odmówił.

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

Kwestia gustów, mi się ostatniego PB oglądało całkiem dobrze, w porównaniu do kilku innych "arcydzieł" polskiej kinematografii.

A sam M.D. mógł jednak mimo wszystko grać dalej - wiesz jak to czasem jedna postać potrafi zmienić oblicze całego filmu i wpływu na jego wątki.

ocenił(a) film na 5
WodaMoralna

Chodzi o to, że nowe Pitbulle z 2016 są bardzo słabe na tle serialu Pitbull 2005-2008 czy Glina 2004-2008, a także filmów
Psy 1992 czy Pitbulla z 2005 (skrócona wersja tego co było w 1 sezonie serialu Pitbull)

ocenił(a) film na 7
returner

wiem :)

hbk06_qbas

Po obejrzeniu kontynuacji serialu stwierdzam, że dobrze zrobił odmawiając.

Gh0st

Eee.. tylko, że Patryk Vega w książce "Złe psy" wyraźnie napisał w prologu, że p. Sławek popełnił samobójstwo...:/ Więc to Vega puścił plotę..?

ocenił(a) film na 5
SCORPION60

A zauważyłeś aktorów z pitbula którzy grali w służbach ?? było ich sporo ;) Np. dziadek co dostał w łeb a potem kase od Lindy grał w służbach chwilke, tak jak tutaj. Może Olga nie chciała albo nie miała czasu ;)

ocenił(a) film na 10
soczystyJ

Wyłapałem jeszcze jednego policjanta statystę.

Policjant, który bada zwłoki w które wdepnęła "Zuza" (Joanna Kulig) i mówi, że ma na bucie jego wątrobę... Policjant ten w wystąpił w jednym z ostatnich odcinków Pitbulla (może nawet ostatnim), witał się z Igorem i Despero mijając ich w drzwiach wejściowych. Policjant ten występował często epizodycznie w serialu "Kryminalni"...

użytkownik usunięty
bourvil

Ostatni 31 odcinek gdy Despero i Igor wchodzą do szkoły gdzie snajper zabił Dyrektorkę. Gruby policjant z wąsem podaje rękę Igorowi. (Około 32 minuty) nie mogę znaleźć nigdzie w obsadzie tego policjanta (zakładam, że to prawdziwy policjant bo zawsze gra policjanta-statystę w różnych serialach).

A co do filmu wydaje mi się, że jest udany z tym, że niektóre wątki powinny być bardziej rozbudowane, no i troszkę więcej policjantów z serialu. Nawet Barszczyk mówiący kilka zdań z za biurka dodał by trochę klimatu starego Pitbulla. Czy wątki rodzinne Gebelsa - zakładam, że Gala przeżyła strzelaninę z Artakiem to mogła by się pojawić chodzi ażby w 1 scenie... Z tym, że po rozbudowaniu film był by za długi... Z tych dwóch filmów powinni zrobić serial 6-8 odcinkowy i dokleić go do starego. serialu nawet z tą samą czołówką.

ocenił(a) film na 5
bourvil

On zawsze gra technika, w każdym pitbulu i w innych serialach. Bo to prawdziwy policjant ;)

ocenił(a) film na 5
Castanello

Ja chętnie bym zobaczył film o tym, co się po ostatnim odcinku serialu, a przed Nowymi Porządkami. Vega mógłby wyjaśnić co się stało z resztą wydziału i jak potoczyły się losy Despera, Łapki, Renaty, czemu Igor odszedł z policji i dlaczego Barszczu nie jest już naczelnikiem w pałacu . Chętnie bym zobaczył powrót Metyla jako głownego złego, który chce zemsty za to, że został wrobiony i poszedł siedzieć.

ocenił(a) film na 3
Slavic

no właśnie wydarzenia z ostatniego odcinka mogliby pokazać chociażby jakoś retrospekcje czy Gala Gebelsa przeżyła itd. co dalej się potoczyło

ocenił(a) film na 5
Kinoman94Rdm

I co z jego synem? Emeryturą? Powiedziałbym, że PitBull to dla Vegi bardziej uniwersum, niż ciągła opowieść.

LukaszJarosz25

ale on nie kontynuuje tego dzieła serialu tylko nagrał wspolczesny film dla młodych osób , które z nudów chcą coś obejrzeć i pośmiać się z tekstów jakiegoś KOXA

ocenił(a) film na 5
CristianoAnaldo

Tak nie do końca, przecież większość fanów starego PitBulla, nowego również oglądali i obejrzą. Film ten po prostu idzie z czasem, może z nieco zmienionym kierunkiem. Polecam poczytać książki Vegi o policjantach, można tam znaleźć wiele nawiązań, które wykorzystano w Nowych porządkach, i - jestem pewien, bo było sporo o kobietach - wykorzysta sie w Niebezpiecznych kobietach.

ocenił(a) film na 4
Castanello

Szkoda to mało powiedziane. To tragedia.
Za chwilę zrobi się z tego równie realistyczny "film akcji" jak "Killer" :/ Brutalną rzeczywistość zastąpią dowcipy o kanapkach z ogórkiem.



SuperGosia_filmweb

Te nowe filmy z dawnym Pitbullem maja wspolny tylko tytul..zenada az mi sie nie chce ogladac tych gniotow z pseudo aktorkami typu Curus czy Dereszowska. Panie Vega koncz wasc, wstydu oszczedz!

ocenił(a) film na 1
Castanello

Despero i Gebels zjadają pod każdym względem nową obsadę.

ocenił(a) film na 8
Castanello

Nom, tylko Ferdek został. Mi najbardziej pasuje do roli bezrobotnego pijaka :P

ocenił(a) film na 4
zielonykojot

Dorociński zapewne odmówił gry w nowych produkcjach Vegi z racji tego, że wyrobił sobie taką markę, że już nie musi brać co popadnie. I bardzo dobrze, bo aktualne Pitbulle to nic więcej jak zlepek mniej lub bardziej udanych scenek.

ocenił(a) film na 8
Maticzek

Obecne pitbulle są ciekawsze niż ten serial z zamierzchłych czasów.

zielonykojot

Ty tak serio?

ocenił(a) film na 8
Pajka01

Tak. Jest więcej zabawnych scen, a pitbull to chyba komedia? Zatem ma bawić.

ocenił(a) film na 1
zielonykojot

komedia to ty jestes

ocenił(a) film na 8
mercx

W takim razie Ty jesteś dramatem xD

Castanello

Jop, strasznie brakuje starej obsady. Dorociński, Grabowski, Gajos, Rosati i inni - to w dużej mierze dzięki nim był świetny, duszny klimat. Generalnie - lepiej zrobić sobie powtórkę starego Pitbulla niż iść na nowego do kina. Tutaj dobry tekst na ten temat:

http://filmyfantastyczne.pl/artykuly/dlaczego-stary-serial-pitbull-kopie-tylek-n owej-serii

I w sumie 100% racji, bo całość to aktualnie kawały dla gimbazy i zero klimatu. A szkoda :(

ocenił(a) film na 6
Castanello

trochę tak, ale w sumie czy ta stara szkoła pasuje do tego, co się tam teraz dzieje?

ocenił(a) film na 7
Castanello

Dziwi mnie że Vega który tak się chłapi tym że wszystko w Pitbullu jest realne. Nie przedstawi odważnie na ekranie losu komisarza Opani jaki napisało dla niego życie. Niesłuszne oskarżenie o pracę dla mafii i później samobójstwo. to bardzo tragiczne ale myślę że przedstawienie tego w Pitbullu nawet w jakimś pobocznym wątku ( w sensie pokazać Despoero po latach ) było bo dla tego pana swoistym chołdem a zarazem było by to bardzo ciekawe i oddające życiową prawdę bądącą zakończeniem wątku tego bohatera. Ktoś wie czy Dorociński nie wrócił z racji napiętego kalendarza czy po prostu już nie chce grać w tej produkcji w jakiś powodów ??

Castanello


MOŻNA OGLĄDAĆ:

http://www.filmobox.xweb24.pl/l/6/pitbull2pl

http://www.filmobox.xweb24.pl/l/6/pitbull2pl

http://www.filmobox.xweb24.pl/l/6/pitbull2pl

********************************************
*******************************
********************
***********
****









MOŻNA OGLĄDAĆ:

http://www.filmobox.xweb24.pl/l/6/pitbull2pl

http://www.filmobox.xweb24.pl/l/6/pitbull2pl

http://www.filmobox.xweb24.pl/l/6/pitbull2pl

********************************************
*******************************
********************
***********
****

ocenił(a) film na 7
Castanello

Zgadzam się, mógł zagrać Mohr, Stroiński, Dorociński, Królikowski. Ostaszewska świetnie zagrała. Super laska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones