PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37329}

Plaża cudów

Miracle Beach
5,7 183
oceny
5,7 10 1 183
Plaża cudów
powrót do forum filmu Plaża cudów

szukam tego filmu

ocenił(a) film na 10

szukam tego filmu, odezwijcie się jak ktoś jest w posiadaniu.
Piotrek

ocenił(a) film na 8
onetwo72

Wiem że post jest z przed dwóch lat,ale ja a posiadam zgraną na kompa z VHS z lektorem nawet względna kopia.

ocenił(a) film na 10
anubis2342

super a skąd jesteś?
jestem zainteresowany. Miałem oryginał ale co za różnica.
a możesz to jakoś wrzucić na FTP albo jakoś inaczej?
Piotrek

ocenił(a) film na 8
onetwo72

Obecnie mieszkam na stałe w Holandii. Zapodam na jakiś hosting i dam ci link to sobie pobierzesz. Dlatego zgrałem z VHS na kompa żeby mi się kopia do końca nie zniszczyła a wiadomo z roku na rok kaseta fizycznie niszczeje i spada jakość. Kaseta ma ponad 20 lata. Jak miałem 13 lat oglądałem ten film:) Pozdro

ocenił(a) film na 10
anubis2342

No ja te dwa lata chyba starszy ;) z tej serii to z tym wariatem z roli glownej Cameron jak pamietam i idealem zenskim ami dolenz czy jak jej tam; z szalonej malolaty to szkolka narciarska 1 i 2 moglbym ogladac choc raz w miesiacu bo kiedys to przetrzymywalem kasety z wypozyczalni. Fajne te dilmy ze starych czasow fajne byly. Tematyka fajna i laski fajne. Tera jakos inaczej.
Wydawalo mi sie ze te ami dolenz jeszcze w szybkich i wscieklych w kroryms odcinku widzialem ale to nie ona. Patrze na jej kariere to jakos zniknela. Fajna tez byla Ta z zabojczej broni 2 aktorka znana jako patsy kensit a u nas jako wokalista ed wonder. Cos chyba pomylilem moze pierwsze litery ale i tak byla fajna. Bede wdzieczny. Jakbym mogl Ci sie odwdzieczyc daj znac.

ocenił(a) film na 8
onetwo72

Tylko nie wiem czy tu linka nie usuną. Wyślij mi tu prywatą wiadomość i daj e-mail. Tam wyśle ci link . Nie musisz się nic obawiać czasami po wysłaniu e-mail zostanie usunięty.

ocenił(a) film na 10
anubis2342

nie mogę wysłać wiadomości

ocenił(a) film na 10
anubis2342

one two 72 małpa i gmail com

ocenił(a) film na 8
onetwo72

Pobrałeś ten film ???

ocenił(a) film na 10
anubis2342

Mam ten film na dysku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones