PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812070}

Plażowy haj

The Beach Bum
5,6 4 602
oceny
5,6 10 1 4602
6,2 19
ocen krytyków
Plażowy haj
powrót do forum filmu Plażowy haj

Przepiękny film

ocenił(a) film na 8

Kolejna genialna rola Matthew. Polecam ocena mocno zaniżona.

ocenił(a) film na 1
matozd

w twoim przypadku mocno zawyżona!

ocenił(a) film na 8
StefanekGT_0

Na całe szczęście nasze gusty i preferencje są tak różne, jak różni są ludzie.
pozdrawiam

matozd

Może podzielisz się tym dlaczego ten film jest jak napisałeś "Przepiękny film" ?

ocenił(a) film na 6
Ricky79

Ten film nie zasługuje ani na 1, ani na 2 ani na 8. Nie umiecie oceniać, wstydźcie się!

ocenił(a) film na 8
Ricky79

Dla mnie w filmie najważniejsze jest jakie wywołuje u mnie emocje. A ten film wywołał u mnie tylko pozytywne , daje dużo do myślenia o życiu. Ale tak jak wcześniej napisałem to jest piękne w kinie (filmie) ,że każdy widz odbiera film na swoj sposób.

P.S. Dlatego nie bede Cie pytał dlaczego Ant-mana oceniłeś na 10. De gustibus non disputandum est.

ocenił(a) film na 4
matozd

Zdzielenie dziadka na wózku butelką w celu zabrania mu pieniędzy wywołuje u Ciebie pozytywne emocje? To gratuluję.

ocenił(a) film na 8
Zloty_Deszcz

Szczerze mówiąc to nawet nie pamiętam tej sceny o której piszesz. A za gratulacje dziękuję bardzo. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
matozd

Czasem jedna scena może zmienić wydźwięk dzieła, a ta scena była dość istotna. To jak Ty oglądasz filmy?

ocenił(a) film na 7
Zloty_Deszcz

Istotna czy nie, była do bólu szczera - dwóch wątpliwych członków społeczeństwa ucieka z miejsca "leczenia", by oddać się rozrywkom. Gdyby, decyzją reżysera, panowie (a właściwie jeden z nich, bo Moondog był jedynie asystentem) postanowili zdobyć potrzebne na to fundusze w inny, bardziej "cywilizowany", sposób, byłoby to niemal jak splunięcie widzowi w twarz.

ocenił(a) film na 4
kondor82

W psychiatryku zamykani są tylko potencjalni mordercy? Czy Ty poważny jesteś? Moondog, z tego co pamiętam, od początku filmu przedstawiany był jako przyjaciel ludzi, mocno postrzelony, ale jednak nie życzący nikomu źle. Ludzie mający nierówno pod sufitem, chcący zdobyć pieniądze w nielegalny sposób, mogliby to zrobić nie robiąc nikomu krzywdy, a przynajmniej nie ryzykując zabiciem kogoś takiego. Niedołężnemu dziadkowi mogli po prostu zabrać pieniądze, a nie walić go w łeb butelką.

ocenił(a) film na 7
Zloty_Deszcz

"W psychiatryku zamykani są tylko potencjalni mordercy?" - Słucham? Do czego niby ma się to odnosić?

ocenił(a) film na 4
kondor82

Do tego, co zrobił dziadkowi na wózku towarzysz Moondoga. Być może żyjesz w świecie kreskówek, ale od takiego czegoś mógł on zginąć. W poprzednim poście zasugerowałeś, że brutalne zachowanie osób, które uciekły z zakładu, powinno być zrozumiałe i w pełni uzasadnione, bo to przecież psychiczni ludzie. Stąd więc moje pytanie.

ocenił(a) film na 7
Zloty_Deszcz

Naprawdę, nie mam ochoty "dyskutować" z ignorantem. Przeczytaj jeszcze raz, albo i dwa (byle uważnie), to co wcześniej napisałem.

ocenił(a) film na 4
kondor82

Kochany, w ogóle już nie mam zamiaru czytać tego, co napisałeś, bo to zwyczajne bzdury są. Życia nie znasz, a pozujesz na takiego, co to posiadł całą wiedzę na temat ludzkiej natury, eh.

ocenił(a) film na 7
Zloty_Deszcz

Pogięło Cię już do reszty?

ocenił(a) film na 4
kondor82

Nie, to Ty starasz się stać bardziej prosto niż pozwalają Ci na to warunki...

ocenił(a) film na 7
Zloty_Deszcz

Zabawne. To nie ja w "rozmowie" używam inwektyw.

ocenił(a) film na 4
kondor82

Słucham? W którym miejscu niby Cię obraziłem?

ocenił(a) film na 7
Zloty_Deszcz

Wystarczy przeanalizować ton, w jakim mi odpisujesz. Naprawdę mam to palcem wskazać?

Żegnam.

ocenił(a) film na 4
kondor82

Aleś Ty wrażliwy. Mnie długoletnia obecność na filmwebie nauczyła, że jak komuś brakuje argumentów, to zaczyna wyszukiwać braków w zachowaniu rozmówcy, choćby były one mocno naciągane.

ocenił(a) film na 7
Zloty_Deszcz

A mnie ta "długoletnia obecność na FW" nauczyła, że nie warto wdawać się w zbędne dysputy, z kimś, kto nawet nie ma ochoty "czytać ze zrozumieniem" a zamiast tego, manipuluje wypowiedziami rozmówcy, naginając słowa do własnego widzimisię.

Tyle.

ocenił(a) film na 4
kondor82

To nie wdawaj się w te dysputy. Ja czytam ze zrozumieniem, ale Ty, zdaje się, masz problemy z właściwą oceną rzeczywistości i wszystko jest dla ciebie czarne albo białe. Tyle.

ocenił(a) film na 10
Ricky79

ja od jakiegoś czasu oceniam filmy na podstawie 'ogólnego odczucia' po seansie i w przypadku tego filmu zupełnie zgadzam z matozd, że jest po prostu piękny. Mało który film potrafi tak zadziałać, że przenosi mnie 'do środka', a tutaj normalnie czułem się zjarany :) może widzimy w filmie parę zgrzytów, ale szczerze mówiąc, czy po różnych używkach każdy zawsze był krystaliczny i w pełni świadomy tego co robi?
Z mojej strony duże brawa dla twórców za przekazanie 'klimatu'.

użytkownik usunięty
Krzysxxx

Jak nie widziałeś to polecam inne jego filmy :)
Gdy zobaczyłem Harmony Korine, wiedziałem od razu, że będzie to znowu przeniesienie "do środka".
Podobnie przenosiło mnie w "Spring breakers" czy "Gummo" ;)

ocenił(a) film na 10

"Spring breakers" baaaardzo mi się podobało :) i dzięki za radę, poszukam też tych innych filmów.

ocenił(a) film na 1
matozd

zgadzam się , całkowicie 8/10 rola 9/10

ocenił(a) film na 9
matozd

Przepiękny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones