PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245950}
7,6 84 103
oceny
7,6 10 1 84103
7,6 30
ocen krytyków
Plac Zbawiciela
powrót do forum filmu Plac Zbawiciela

Mam juź te kilka lat na karku, chyba więcej od bohaterów filmu , więc wiem jak to działa z tymi pieniędzmi. Tak jak w temacie, jak się uczysz, studiujesz, to Cię każdy kocha bo myśla że po studiach będziesz przy kasie ( tak myśleli ludzie 15 lat temu , jak wszystkim się wydawało że mgr, czy inż gwqarantuje dobrą posade ). Kończysz studia a kasy jak nie było tak nie ma. na dodatek tracisz w oczach innych boś gołodupiec. A ile ludzi się uciesy z Twojego niepowodzenia, ojoj.

Idąc dalej

- nie możesz znaleźć jakiejkolwiek pracy. Nie masz pieniędzy, wszyscy przestaja cię szanować, wszystkim tylko zawadzasz i nie ważne czy masz złote serce i czy jesteś człowiek dusza, bo NAJWAŻNIEJSZA JEST KASA .

Mnie to się nie podoba, ale niestety tak jest. I nie musisz wcale ty zarabiać dużo pieniędzy. Wystarczy że je poprostu masz, bogato się ochajtałeś, dostałeś duży spadek, czy trafiłeś totka

Kto to szybko zrozumie ten ma szczęście. Tylko żeby zrozumieć, trzeba mieć parcie na kase.

Trzeba coś własnego rozkręcić bo jak się będzie pracować dla polskich pracodawców to nic w życiu nie osiągniesz.

I na tym polega ten film. Moim skromnym zdaniem.

P.S.. Wspolczuje dziewcznie. Prawie cała reszta ludzi w tym filmie to sprzedajne k ...y

ocenił(a) film na 10
Jules_11

Świetna wypowiedź brawo! Niestety straszne czasy nastały wszystko dla forsy a nie z miłości wzajemnego szacunku. Ktoś jak ma problemy jak Beata to wygodnie go odtrącić, kopnąć w dupę niż pomóc człowiekowi w potrzebie wsparciem- długą rozmową czy przytuleniem. Przyznaję się szczerze byłam w podobnej sytuacji do Beaty odtrącona przez znajomych zawiedli tak mi kiedyś wydawało " przyjaciele" jeszcze z piaskownicy w rodzinie ojca jestem tą najgorszą- bo właśnie nie pracuję i nie zarabiam kokosów tylko studiuję gdyby nie wsparcie mamy to bym z pewnością zachorowała na depresję i pewnie wolałabym umrzeć. Być psychicznie sponiewieranym odtrąconym przez najbliższych jest czymś najgorszym nikomu tego nie życzę.

Jules_11

ja się szczerze mówiąc boję,że skończę jak Beata...
mocny film.
najchętniej bym zapaliła dla odreagowania.

ocenił(a) film na 10
Jules_11

No bo ludzie to w przeważającej większości urodzeni sku*wiele. Boże broń !nie przed przyjaciółmi. Przed wrogami obronie się sama!

ocenił(a) film na 10
Jules_11

Dobrze powiedziane... Kto ma pieniądze, ten ma władzę...

ocenił(a) film na 2
Jules_11

Wiesz, niby mówisz słusznie, tylko dlaczego tak jednostronnie? Przecież to zawsze mężczyzn się obwinia gdy "w domu jest mało pieniędzy". Przecież to zawsze żona mówi do męża "Gdybyś więcej zarabiał, wiodłoby nam się lepiej".

Jak powiedział kiedyś pewien pisarz "tylko kobiety i dzieci są kochane bezwarunkowo. Mężczyzna jest kochany, dopóki czegoś dostarcza".

I jeszcze piszesz, ze "współczujesz dziewczynie". Ten film jest tak zrobiony, żebyś jej współczuł. Współczuł dzieciobójczyni... 

Sony_West

Dosłownie wrzeszczeli na nią że ma znaleźć pracę, a jak znalazła pracę to wielki problem bo "a kto dziećmi się zajmie". Mina babci w reakcji na sugestię że może by ona tylko odebrała wnuki z przedszkola bezcenna...

Jak ma mówić dwustronnie skoro w historii były tylko przykłady w jedną stronę, kto w tym filmie faceta poniża że nie zarabia? Ta jedna scena jak mu żona mówi że ona coś czuła że mu pracodawca lata gruszki na wierzbie obiecywał?

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Jules_11

No tak to jest. Nic dodać nic ująć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones