PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814592}
6,0 54 342
oceny
6,0 10 1 54342
5,0 21
ocen krytyków
Planeta Singli 3
powrót do forum filmu Planeta Singli 3

Najmocniejsza część trylogii. Film wybitny. Film nietuzinkowy. Film, który postawi Ciebie przed moralnymi dylematami o jakich nigdy nie myślałeś.
Wspaniała kreacja Stuhra i Więdłochy. Coś fenomenalnego. Piękne ujęcia i doskonała muzyka.

lastmanstanding

W pełni się zgadzam,gdyby poprawić parę szczegółów film byłby genialny.Muszę przyznać że nie spodziewałem się aż tak dobrego kina,warto wydać na bilet żeby obejrzeć tą świetną produkcje.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 9
lastmanstanding

"Film nietuzinkowy", a ocenił go Pan na 1 :)

insomnoa082

Serio trzeba Ci to tłumaczyć?

ocenił(a) film na 9
Nawinawinawi

Po pierwsze nie jesteśmy na ty, a po drugie zwróciłam tylko uwage na fakt - komentarz niespójny z oceną.

insomnoa082

https://sjp.pwn.pl/slowniki/SARKAZM.html Nie ma za co.

martelinka

Wiem że stary komentarz, no ale muszę powiedzieć, że na filmwebie różne rzeczy widziałam więc z góry uznawanie, że to jest sarkazm to jest strzał na ślepo

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
insomnoa082

puk, puk, jest tam kto?

lastmanstanding

Czy nie za dużo sarkazmu? Chociaż.....

ocenił(a) film na 1
lastmanstanding

Zgadzam się w zupełności. Poziom humoru tak oryginalny, że aż wbija w fotel. Szczególnie żarty Tomka o lodziku gdzieś tam w połowie - miodzio. Dziwię się publiczności, która wychodziła z sali, przecież zdecydowana większość ryczala ze śmiechu. Nie ma to przecież jak zdjąć obuwie, położyć stopy na zagłówku fotela przed sobą i podczas oglądania filmu jednocześnie odpisywać na smsy. Cieszę się, że dożyliśmy czasów gdy poziom kultury społeczeństwa jest równie wysoki jak takich dzieł.

ocenił(a) film na 10
ambiwalentna

akurat co do tego chorego żartu o lodziku to się zgadzam, żenada. :/ tak to film świetny :)

ocenił(a) film na 7
lastmanstanding

Zachęcony tym wyjątkowy opisem, nie zważając na ocenę postanowiłem obejrzeć film dziś wieczorem. Może nie wyłączę go po 15 minutach jak Listy do M 3 (tak, tak - wyłącznie dlatego aby dawkować sobie to niesamowite dzieło dłużej i wrócić do niego np. po śmierci)...

Tak szczerze to jest aż taki spadek jak pomiędzy Listy do M 1 a 3?

Ciubas

I jak wrażenia? :D Ja dotrwałam do końca ale w bólach i cierpieniach...

ocenił(a) film na 7
olka0207

Zdecydowanie powyżej oczekiwań czytając Wasze opinie. Gdy nie masz oczekiwań, filmy stają się lepsze :D

ocenił(a) film na 4
lastmanstanding

Przynajmniej dźwięk było słychać. A to już coś :)

ocenił(a) film na 3
lastmanstanding

Arcydzieło kina, aż nie wiem, od którego momentu zacząć zachwyty. Cóż za historia, a jakie to zabawne. Polskie kino zbawione.

ocenił(a) film na 2
lastmanstanding

Właściwie nie spodziewałam się niczego zachwycającego, a nadal uważam film za straszny. Dlaczego np. szmirowaci "Millerowie" ujdą, a tego nie da się oglądać ani słuchać?

ocenił(a) film na 3
audrinka

Właśnie, ciekawe jest to, że "komedie romantyczne" rodem z Hollywood potrafią rozśmieszyć, momentami rozczulić, a po obejrzeniu pozostawić miły posmak po w miarę standardowym happy-endzie. A przecież nie raz korzystają z bardzo "regionalnych" elementów humoru, czy zawiłości języka amerykańsko- angielskiego. Nasze tasiemce w stylu Listy do M., Planeta Singli, czy inne seriale produkcji TVN o charakterze wyżej wymienionym, które powinny trafiać do każdego Polaka, który przecież ma polski organizm, jedyne co pozostawiają to zgagę oraz brak szacunku do siebie, że dofinansowuje się takie g... idąc do kina.
Niestety, jak to już zostało powiedziane: skoro jest podaż, to znaczy, że jest popyt, a to chyba nie najlepiej świadczy o nas, jako społeczeństwie.

lastmanstanding

Druga część tego filmu jest takim badziewiem że nawet nie mam zamiaru oglądać trójki.

lastmanstanding

To czemu dałaś 1??!?!?!

lastmanstanding

Dla mnie jednak duet: Książkiewicz i Karolak jest zdecydowanie lepszy

ocenił(a) film na 10
lastmanstanding

No to dlaczego dałeś ocenę 1?...

ocenił(a) film na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones