PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443860}

Po prostu walcz!

Never Back Down
7,3 93 151
ocen
7,3 10 1 93151
4,9 7
ocen krytyków
Po prostu walcz
powrót do forum filmu Po prostu walcz!

Dałem na początek 8 ale po ponownym obejrzeniu daję 10 jest to film który potrafi tak
zmotywować człowieka do robienia rzeczy wielkich że jest to wręcz nie do ogarnięcia,
pokazuje że ciężką praca można osiągnąć wszystko.

ocenił(a) film na 9
lgsmario

Zgadzam się. Ja dałam 9

ocenił(a) film na 1
Alllice

no nie wiem jak taka bajka może cie zmotywować ja daje 1 ponieważ było to przegięcie pały

ocenił(a) film na 10
Tupac4ever

powiedz mi co w tym było przegiete??

ocenił(a) film na 5
lgsmario

lepszy niz Rocky?

ocenił(a) film na 1
lgsmario

nie wiem jak głupim trzeba być, żeby uważać ten film za dobry o_0 nie dość, że bajka to jeszcze słabo zagrana....

ocenił(a) film na 8
kuakrzys

Nie wiem jak głupim trzeba być, żeby uważać Katyń i Kill Bill za arcydzieło o_0

ocenił(a) film na 10
lgsmario

Nie wiem rocky jakos mnie nie motywował tak w tym filmie jednak urzeka rola Djimona Hounsou to jak wyraża emocje daje taka motywacje, siłe

ocenił(a) film na 1
lgsmario

Igsmario jeśli nie wiesz co tam było przegięte to chyba masz swój świat, koles ktory ma polamane zebra i odplywa jeszcze niszczy przeciwnika , ale widze jaki film taki widz który doceni tako szit
pozdro

ocenił(a) film na 10
Tupac4ever

Skoro taki shit to dlaczego ma ocene 7,4? Bo wielu osobom się podoba. Widocznie to że Tobie nie to twój problem prawie każdy film jest naciągany, ale co tam przecież to nie ważne

ocenił(a) film na 1
lgsmario

ma taka ocene dlatego ze ogladaja to osoby ktore nie chca myslec na filmie , tylko podoba im sie to ze sie napierdzielaja i to im sprawia satysfakcje , ja juz od poczatk filmu wiedzialem co bedzie na koncu , zrobic taki film to nie problem i dlatego jest on ubogi a ocena tego filmu zawyzona , powinna miec ocene 4/5

ocenił(a) film na 8
Tupac4ever

" koles ktory ma polamane zebra i odplywa jeszcze niszczy przeciwnika " pisze to koleś który ocenia na 10 Podziemny Krąg gdzie jest prawie to samo . Kevin sam w NY. Marv dostaje z cegły w głowę i wstaje, Marv i Harry wchodzą po schodach w tym pustostanie, dostają z belki prosto w twarz spadają piętro niżej i do tego jeszcze Kevin przecina line i belka spada prosto na nich a oni wstają to się nazywa realizm. Myślenie ? oj tak na Kevinach bardzo trzeba wytężyć umysł żeby zrozumieć te filmy i faktycznie są mało przewidywalne. Ty musiałeś zacząć oglądać film, żeby wiedzieć co będzie na końcu. Mi wystarczyły tytuły. Używając takich "argumentów" generalnie sam sobie przeczysz bo na podstawie tego co piszesz to wszystkie filmy które oglądasz powinny dostawać jedynki. Pokaż mi film ze scenami walk który zawiewa realizmem ?

ocenił(a) film na 1
SantaCruzeNomad

Za bardzo sie wczuwasz,widze że dużo komentarzy zamieszczasz pod tym filmem. Lubisz takie kino spoko,ja nie. Co do Kevina to ocena jest z sentymentu,ma dobry klimat i wiadomo,że nie jest nastawiony na realizm. Co to podziemnego kręgu nie bede sie nawet wypowiadał bo wiadomo o co tam chodziło. Co do filmów z dobrymi scenami walk? Nie interesuje mnie to,jeśli chce zobaczyć walke to ogladam boks albo UFC,a nie filmy proste. Ja najwidoczniej nie jestem tak zajebisty zeby wiedziec co sie stanie na koncu filmu po tytule. Dobrze ze istnieja tacy ludzie jak Ty

lgsmario

popieram ,film bardzo motywujący
pozdro dla autora

ocenił(a) film na 9
cinek7823

Dałem 10/10 film motywuje i to jak ;)

Pelastius

Ja powiem tylko tyle, film jest dobry, nic przeciw nie mam. Tylko trochę ostatnia walka zawiodła, jeśli chodzi odrobinę o realizm, bo scena gdzie on bohaterem rzuca o beton, z taka siłą, on nie mógł by walczyć, reszta ok. A to jak ćwiczył było najlepsze w filmie moim zdaniem.

Yamato_filmaniak

strasznie motywuje ,do tego stopnia że w końcu dostałem porcji ambicji że chcę być najlepszy w jakimś sporcie walki

ocenił(a) film na 8
lgsmario

Czy motywuje to nie wiem ale do tego że pokazuje że ciężką pracą można coś osiągnąć się zgodzę. Ogólnie ujmując film świetny, czego chcieć więcej.

lgsmario

Popieram! Właśnie idę na studia i będę mieszkać w akademiku... Nawet nie macie pojęcia jak panicznie się boje i martwię tym, że kompletnie nie dam rady i od razu zawalę... :/ Właśnie obejrzałam ten film i bardzo mi pomógł :) Może z początku będzie faktycznie ciężko, ale później ciężką pracą uda mi się przetrwać i przystosować do nowego środowiska. Grunt to mieć swój cel, trzymać się swojego zdania i nie szukać szacunku w oczach wszystkich, tylko tych, na których nam zależy. Never Back Down !

ocenił(a) film na 9
lgsmario

zgadzam się film jest naprawdę świetny, też dałem 10 , oglądąłem juz 3 razy;p

ps, jesi chcesz film motywujący , to gorąco polecam :

Siła spokoju , wspaniały film , jak dla mnie lepszy nawet niz po prostu walcz:)

ocenił(a) film na 8
lgsmario

10 to trochę dużo, ale film jest dobry. Za mało tam Djimona ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones