PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427393}

Pocałunek o północy

In Search of a Midnight Kiss
6,7 3 030
ocen
6,7 10 1 3030
7,0 3
oceny krytyków
Pocałunek o północy
powrót do forum filmu Pocałunek o północy

Niestety wypowiem się sam na ten film.
Wszystkie inne będziemy starali się opisywać z punktu widzenia kobiety i faceta.

W skali 1/10 film oceniam na bardzo słabe 2/10.
Jedynie muzyka momentami może dostać 5/10.
Fabuła miała chyba być oryginalna a jest mało znośna i banalna.
Gra głównego bohatera zostawia wiele do życzenia.
Tytuł zdradza wszystko co ma się w tym filmie wydarzyć.
Nic generalnie w nim nie wciąga.
Nie polecam osobiście, jednak my oglądamy wszystko:))

ania_lukasz_kinomaniacy

jezeli ogladasz rzeczywiscie wszystko jak leci, a temu filmowi dajesz tylko 2/10 to cos nie tak z twoja skala... musisz chyba ja poszerzyc o przedzial <-10,0> bo polowy filmow nie bylbys w stanie ocenic.

a co do samego filmu to polecam osobiscie

ocenił(a) film na 5
ania_lukasz_kinomaniacy

Coz, mnie tez jakos szczegolnie na zachwycil, ale w koncu to sprawa gustu...

ocenił(a) film na 8
ania_lukasz_kinomaniacy

Obejrzalem ,bardzo mi sie spodobal niby banalny,ale wlasnie taki powinnien byc,zyciowy.przyjemny,smieszny
i romantyczny.Historia z zycia wzieta,randka przez internet i wlasnie to mnie czeka ;-)i tez powiem mialem
chyba najgorszy rok w zyciu,rozstanie i wszystko wogole sie posypalo,stracilem prace ,i siedze jak ten wariat
w pokoju juz 3 miesiace,nie ma sie do kogo odezwac,az boje umowic z dziewcz..w Anglii ;-)
Z tego wzgledu ze losy bohatera sa moim lustrzanym odbiciem ,z tym ze ja nie poznalem zadnej dziewcz.daje
filmowi ocene 10/10.Postawil mnie troche na nogi.

I naprawde nie rozumiem tego typu komentarzy negatywnych 2/10 z moim 10/10 chyab cos nie tak,a
ogladam naprawde wiele filmow,bo co mam robic samemu wieczorem,spac nei moge ;-)Wiadomo gusta
,gusciki.Ja tam Polecam ten film,i powiem wam na 100% nie bedziecie zalowac.Nigdy nie lubialem komedi
romantycznych,ale ten film nakrecony jest w sposob,iz moglo by sie wydawac ze jest nakrecony amatorska
kamera i naprawde zdarzenie mialo miejscse,jest taki prawdziwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones