PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 268
ocen
7,5 10 1 169268
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Plakat

ocenił(a) film na 10

Czy nie dałoby się zmienić głównego plakatu? Ten nie jest zbyt ładny, wcześniejsze były
lepsze. Szczególnie ten trzeci od lewej, z Pocahontas i Smithem.

ocenił(a) film na 10
sandy97

No własnie. Po co zmieniano :)

ocenił(a) film na 10
sandy97

Popieram, ten trzeci jest najpiękniejszy. Tylko szkoda, że w sequelu oboje się jakoś wyleczyli z tej "one true love". Eh.

ocenił(a) film na 10
milkaway

Sequelu? Jakim sequelu? Ja nie uznaję żadnego sequela, dla mnie jest tylko jedna Pocahontas :-)

ocenił(a) film na 10
sandy97

Również wyparłam sequel ze świadomości, ale czasem moja podświadomość mi o nim bezczelnie przypomina. :D

ocenił(a) film na 10
milkaway

Mnie też, chociaz rzadko. I wtedy po prostu o tym nie myślę i włączam Pocahontas znowu zapominając o tym pożal

ocenił(a) film na 10
sandy97

* pożal się Boże sequelu

ocenił(a) film na 10
sandy97

No i proszę, zmienili plakat. :) Może niekoniecznie na ten, który proponowałyśmy, ale lepszy rydz niż nic. Miałam ksiązkę dokładnie z tym plakatem na okładce - z Pocahontas płynącą czółnem.

ocenił(a) film na 10
milkaway

Nom, ten plakat jest dużo lepszy :) może kiedyś będzie coś z Pocahontas i Johnem

ocenił(a) film na 10
sandy97

nie wiem kto im tworzy te "wsapniałe" nowe okładni na dvd :/ tylu mają artystów w studio a takie mordy rysują jakby w życiu filmu nie widzieli :/ no i to się nie tylko tego filmu tyczy

ocenił(a) film na 10
japieprze

Dokładnie. Na niektóre okładki nie da się nawet patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones