PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 133 093
oceny
6,9 10 1 133093
6,2 34
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Juz wole dac pijakowi

ocenił(a) film na 1

kase pod sklepem niż iść i oglądać te gęby ... Dla mnie polskie filmy skończyły
się wraz z latami 90tymi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Azus1

...przecież z postu wagi wynika, że nie oglądał "Pod Mocnym Aniołem" ("wolę dać pijakowi niż iść i oglądać te gęby"). W tej sytuacji ocena "3" wygląda wyjątkowo hojnie - mógł przyznać "1". Nawiasem mówiąc, uwaga pod adresem Kingi Preis świadczy o sporej kulturze osobistej, nieprawdaż? ;)

ocenił(a) film na 1
wu67er

Prawdaz. duza kultura osobista, ale kazdy ma swoje empatie i antypatie. Dla mnie ta pani ani nie jest aktorka ani urodziwa kobieta.

ocenił(a) film na 8
waga55

nie świruj,właśnie w tym pijackim filmie pokazała klasę aktorską !!!! co do urody to każdy ma swój gust i na pewno komuś się podoba...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
waga55

czemu dajesz ocenę filmowi jeśli go nie oglądałeś? Po to tylko, żeby zaniżyć ocenę ogólną? to raczej płytkie...

ocenił(a) film na 1
malmaA

Juz sie poprawiłem na 1 bo inaczej nie da sie zmienic :) a filmu ogladać nie zamierzam. Smarzowski robi badziew..obejrzałem 30 minut drogówki i takie filmy sa dla szczeniaków zeby sie podjarali.

waga55

hmmm... ok, to o Tobie świadczy nie o filmie...nie oglądałam jeszcze więc nie twierdzę, że film jest genialny, ale to dziecinne oceniać coś tak tylko na przekór

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
waga55

jak nie zamierzasz oglądać to zaznacz, że nie zamierzasz oglądać, a nie dajesz 1. Po to masz taką opcję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
waga55

"Tak, więc darujcie sobie uwagi w tym poscie bo ja nie mam zamiaru reagować." - no widać, odpowiedziałeś na prawie każdy komentarz :D

ocenił(a) film na 7
waga55

Sam siebie obrażasz i pokazujesz swój poziom swoim żałosnym zachowaniem i postami.

ocenił(a) film na 7
waga55

Zmartwię Cię. Ukończyłem wymagające studia z wynikiem dobrym więc nie jestem debilem.
Rozumiem, że taki filmy jak "Pora umierać", "Wszystko będzie dobrze" czy "Układ zamknięty" są według Ciebie nic nie wartymi gniotami. Jesteś dla mnie guru.

ocenił(a) film na 7
waga55

skoro jesteś taki doświadczony i tyle już przeżyłeś to przyjmij na klatę fakt, że Świat idzie do przodu a Ty jesteś już po prostu stary

ocenił(a) film na 1
norules

Stary, ale jary hehe..a zauwaz, że najlepsi katporzy polskiego kina tez są starzy a ci w wiekszosci co sie dostali do filmu po różnego typu koligacjach to piate popłuczyny a preis co to za aktorka? a kulesza co to za aktorka od reklam? a grabowski to si3e tylko na kiepskiego nadaje, bo reszta rol dretwych jak duszel u wozu. Swiat idzie do przodu tylko stado baranow polskich stało sie bardziej infantylne od tych starszych i doswiadczonych.

ocenił(a) film na 8
waga55

Każdy kolejny twój wpis jest bardziej prostacki od poprzedniego. Przeżyłeś pół wieku i co z tego? Masz dzięki temu licencję na głupotę, czyli wystawianie oceny bez obejrzenia filmu? Że niby Jakubik czy Dyblik to dostają się do filmów po koligacjach? Nie rozumiem też twojej opinii o Grabowskim - widziałeś jakieś jego role oprócz w Kiepskich? I co to są katporzy? A co to takiego pospulstwo i chołota? Edytor ci nie podkreśla błędów? Czy jesteś na tyle odurzony, że go ignorujesz?

ocenił(a) film na 1
Miku

Pisze niechlujnie, bo to od starych nawyków informatycznych kiedy to panowal tylko anglik a korekcji nie robie, bo i po co na takim forum? Grabowskiego widzialem wyobraz sobie w sępie..koszmar z ulicy wiązów/ Jakubik to sie nadaje albo do drogówki albo na posterunek 13 hahaha :)
Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
norules

jak zwykle problem tkwi w rozpoznaniu gatunków i ocenianiu wg nich. nie da się sensownie porównać Avatara do filmów Smarzowskiego czy Coenów. Więc GATUNEK, gatunek i będzie mniej wyzwisk na filmwebie.

użytkownik usunięty
waga55

Szkoda, że przeżyłeś te swoje pięćdziesiąt lat tak bezproduktywnie. Ani poprawności gramatycznej, ani ortograficznej, ani odrobiny kultury. Ale brawo - MÓZG to dla ciebie coś nieznanego, ale chociaż wiesz, jak się to słówko pisze. Brawo! Twoja logika tez powala - nic nie będę oglądał, jeśli nie jest na moim poziomie. To jak się dowiesz, że jest? I jeżeli ci to forum nie pasuje, to co na nim robisz? Bo dla mnie za trolla, jak to niektórzy tu nazywają. I dobrze, że znaleźli takie określenie, bo ja mam kilka lepszych, tylko nie są zbyt cenzuralne. Ale uwierz mi, równie niechlujne jak twój styl. I jeszcze jedno - ktoś kto przeżył pół wieku, nie powinien potrzebować korekcji - poprawność powinna być już nabyta. Czy na webie jest coś takiego jak blokada wybranego użytkownika?

P.S. Pan Grabowski to nie tylko "Sęp" - gra prawie tak długo, jak ty żyjesz...

ocenił(a) film na 1
waga55

Dziękuję Ci za ten wpis. W 100% się zgadzam.

ocenił(a) film na 8
waga55

Panie Szanowny, uwagi typu "gęby preis" , "ani urodziwa" (!?) Nazwiska pisze się literą wielką więc Preis a nie preis. Argumentacja że aktor ma byc urodziwy .... proszę się samemu zastanowić. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Sztorm68

ani urodziwa ani aktorka

ocenił(a) film na 9
waga55

Drogi panie wyjaśnię coś panu jako ,że studiuję filmoznawstwo nie ma nigdzie zapisane ,że aktorka/aktor ma być urodziwa/przystojny model ona/on ma być charakterystyczna/y pamiętana/y przez dobrze zagrane role emocjami , mimiką i takimi Aktorkami z charyzmą są panie Kinga Preis i Agata Kulesza grające mocne wyraziste role zarówno w filmach jak i w teatrze a nie papierowe mimozy w serialikach i chwała im za to. Jak się ma porządnych argumentów to radzę się nie wychylać w pańskim wieku raczej nie wypada pisać takich farmazonów choć wątpię ,że tyle ma pan lat bo posty są na poziomie dziecka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
waga55

dobry fil lepszego polskiego nie znajdziecie

ocenił(a) film na 7
Dante87

a moim zdaniem karmicie trolla i tyle.... A ten co zaczął temat, sam sobie wystawił ocenę...

ocenił(a) film na 1
mmariusz1982

1982 rok..co ty mozesz chlopie wiedziec..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
waga55

a co tu ma do rzeczy mój wiek? Ty pokazujesz swoją inteligencję, mimo iż jak twierdzisz jesteś starszy. Zresztą nie o tym jest temat, a widzę że tylko nabijasz posty, które nic nie wnoszą.

ocenił(a) film na 7
waga55

Jestem Ajron Men
Zejdz mi z drogi bo zabije cie
W rekach noze mam
Powyrzynam wszystkich, mowie wam
Jak kto wku... mnie
Wtedy ja nie opanuje sie
W rekach noze mam
Powyrzynam wszystkich, mowie wam
Odejdz ode mnie
Nie wchodz w droge mi dziś!
Nie wchodz w droge mi dziś, o nie!
Nie wchodz w droge mi dziś!
Nie wchodz w droge mi dziś!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones