PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 133 093
oceny
6,9 10 1 133093
6,2 34
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Koncowka

ocenił(a) film na 8

Czy moglby mi ktos pomoc w interpretacji sceny koncowej? Ogolnie wiadomo, ze ma sklonic do
refleksji nad dalszym losem bohatera itd. Ale nurtuje mnie nastepujacy element tejze sceny: ludzie,
ktorzy mijali Jerzego podczas gdy on, stal na skrzyzowaniu. Byli to ludzie bardz
o rozni. Od turysty poprzez grupe Zydow, kaleke na wozku itd. Jak zinterpretowac te spoleczna
mozaike przechadzajaca sie przed jego nosem?

ocenił(a) film na 3
oska96

"tam byl jeszcze buddysta i muzlumanin..." zazdroszecze takim jak ty dopatrywywania sie w filmie drugiego dna...koles wyszedl z odwyku po raz kolejny i wlasnie w tym osttanim wyjsciu dopatrywal sei tego ze moze do nalogu nie wrocic...stal na rozdrożu dróg...widzial swoja szansze ktora pewne zniknela jak przeszedl ta ulice....

oska96

>>"Od turysty poprzez grupe Zydow, kaleke na wozku itd"

No nie wiem. Może że koszerna wóda uzależnia tak samo jak gojowska?

ocenił(a) film na 10
oska96

Może chodzi o to, że dotyczy to każdego. Wiem natomiast, że chcąc wyjść z uzależnienia należałoby zmienić otoczenie, znajomych, zwyczaje codzienne i mieć kogoś kto wesprze/pomoże. Samemu z chorobą jest trudno.

ocenił(a) film na 8
oska96

Myslalam troszke nad tym i doszlam do wniosku: ogolnie bohater w swoim zyciu spotkal spotyka i bedzie spotykal wielu ludzi (przeroznych ludzi) , ale w pokonaniu nalogu musi poradzic sobie sam, nikt ne potrafi mu pomoc. On tez widzi tych ludzi, ale sa dla niego niewazni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones