PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372997}

Pod księżycem Caroliny

Carolina Moon
6,1 3 890
ocen
6,1 10 1 3890
Pod księżycem Caroliny
powrót do forum filmu Pod księżycem Caroliny

Scenariusz trzyma się książkowego oryginału, aktorzy grają przyzwoicie. Jest napięcie, tajemnica, odrobina humoru, no i oczywiście miłość. Wśród aktorów podobają mi się zwłaszcza kreacje Faith i Cade'a. Ogólnie miła rozrywka na zimowy wieczór.

ocenił(a) film na 5
agawa87

czy możesz opisać mi ten film, a zwłaszcza zakończenie..oglądałam ale dość dawno..i nie daje mi spokoju..a wczoraj go przegapiłam:(
z góry dziękuję

ocenił(a) film na 7
misag

Fabuła (w skrócie): Tory wraca do rodzinnego miasta i zakłada sklep wzbudzając sensację oraz zainteresowanie przystojnego Cade'a. Jednocześnie próbuje sobie poradzić ze wspomnieniami zamordowanej przyjaciółki oraz wizjami kolejnych przerażających zbrodni.
Nawiązuje romans z Cade'm (ku zgrozie jego matki). Podejrzewa, że za zbrodniami stoi jej ojciec (niezły kawał drania). Wywiązuje się szarpanina, ojciec ucieka i ginie w wypadku. Okazuje się jednak, że za zbrodniami stoi przyjaciel Cade (oraz burmistrz miasteczka w jednej osobie).
Ps. Nie mam talentów literackich. Sorry, że odpisuje dopiero teraz.

ocenił(a) film na 7
agawa87

Mnie też bardzo się podobał ten film (co prawda fragmenty mi uciekły kiedy mąż przełączał po kanałach - ale ogólnie jestem w temacie). Ciekawa sprawa wizji i całkiem przyzwoita gra. :) Mile spędzony wieczór

ocenił(a) film na 8
daga_7

Powiem tak. Ten film jest jedną z najlepszych ekranizacji książek Nory Norberts. Serio. Oglądałam wczoraj Triumf pamięci i tak strasznie się zawiodłam, że nawet nie chce o tym pisać!!!! Ten film jest jak najbardziej zgodny z książką i aktorzy są naprawdę nieźli. Nie chodzi mi tu tylko o wygląda, ale także o ich grę.
Czy ktoś wie jakie będą następne filmy z tego cyklu? Wiem, że 23 lutego będzie Noc na bagnach Luizjany. A potem?
Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 7
aneant89

Wiem na pewno, że istnieje film "W samo południe", ale nie wiem, czy go puszczą w telewizji.
Jest też film "Angel('s) Fall" z Heather Lockler. Kiedyś leciał w tv.

ocenił(a) film na 7
aneant89

Na filmweb.pl znalazłam, że kręcą/ nakręcili "Sanktuarium", oraz, że Mel Gibson wykupił licence do serii "In Death" (o policjantce Eve Dallas)- ale to było parę lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones