PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372997}

Pod księżycem Caroliny

Carolina Moon
6,1 3 890
ocen
6,1 10 1 3890
Pod księżycem Caroliny
powrót do forum filmu Pod księżycem Caroliny

odladalam go o 2 w nocy. niczego konktretnego nie oczekiwalam, wlaczylam film w ciemno.
krotki, bez przeslania, nudny i ogolnie taki sobie. 5/10 - nizej filmow raczej nie oceniam, bo
w kazdy zostal wlozony duzy potencjal, a to co wyszlo...coz duzo roznch czynnikow na to sie
sklada.
bylam po % moze wiec pointa mi umknela ;) heh

ocenił(a) film na 4
goswork

Myślę że większości osobą się nie podobał...a tutaj wypowiadają się raczej tylko panie którym film przypadł do gustu no i fani książki. A średnia jest już w ogóle z kosmosu, biorąc pod uwagę że takie np. "Angels Fall" ma gorszą, a wydaje mi się że nie ma porównania. O ile może książka była lepsza to tutaj oceniamy film a ten jest zwyczajnie średnia a wręcz poniżej przeciętnej. Utrzymany trochę w stylu jakiegoś Strażnika Texasu czy coś w ten deseń. Już o warsztacie aktorskim nie wspomnę taka Moda na Sukces. Kobiety które preferują spokojną rozrywkę, i którym nie przeszkadzają liczne niedociągnięcia wizualne i merytoryczne na pewno film obejrzą bez krzywienia. Ja kobietą nie jestem więc co najwyżej 4.

ocenił(a) film na 1
goswork

Nawet nie wiedziałam, że to na podstawie książki..nie ten rodzaj literatury, jak dla mnie.... film słabiusienki, kiedy pokazali scenę, w której główna bohaterka wita się z dawno nie widzianymi znajomymi już wiedziałam, kto jest mordercą, a to chyba za wcześnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones