plakat filmu Pod prąd

Pod prąd

Turn the River
5,9 158
ocen
5,9 10 1 158
150
chce zobaczyć
{"type":"film","id":339306,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pod+pr%C4%85d-2007-339306/tv","text":"W TV"}]}
Pod prąd
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Historia Kailey Sullivan (Famke Janssen), która po rozwodzie traci opiekę nad ukochanym synkiem, Gulleyem (Jaymie Dornan). Kobieta jest w dramatycznym położeniu: nie ma stałego zajęcia, ani odpowiednich warunków mieszkaniowych, ma za to niezdrowe zamiłowanie do hazardu. Dlatego jej starania o odzyskanie dziecka są bezskuteczne, nawetHistoria Kailey Sullivan (Famke Janssen), która po rozwodzie traci opiekę nad ukochanym synkiem, Gulleyem (Jaymie Dornan). Kobieta jest w dramatycznym położeniu: nie ma stałego zajęcia, ani odpowiednich warunków mieszkaniowych, ma za to niezdrowe zamiłowanie do hazardu. Dlatego jej starania o odzyskanie dziecka są bezskuteczne, nawet kiedy okazuje się, że ojciec-alkoholik znęca się nad synem. Kailey decyduje się więc na ostateczne rozwiązanie tej patowej sytuacji. Chce uciec razem z Gulleyem do Kanady. Aby zdobyć pieniądze na fałszywe paszporty, postanawia po raz ostatni zagrać w bilard. Staje przed najważniejszą w swoim życiu rozgrywką.

Pod prąd zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.