film

Bez skrupułów Toma Clancy'ego

Without Remorse
2021
1h 49m
5,3 5 719
ocen
5,3 10 1 5719
5,3 3
oceny krytyków
Komandos John Clark chce pomścić śmierć żony, tym samym wplątuje się w większy spisek. więcej mniej
Film zawiera 1 scenę po napisach czytaj więcej
Bez skrupułów Toma Clancy'ego zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Bez skrupułów Toma Clancy'ego
Zwiastun nr 2
Bez skrupułów Toma Clancy'ego
Zwiastun nr 1
Bez skrupułów Toma Clancy'ego
Teaser nr 1
nr 2 2021-04-06T16:43:33 https://fwcdn.pl/webv/70/19/57019/57019.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/without_remorse.vp9.1080p.webm

Komandos elitarnej jednostki Navy SEAL, poszukując morderców swojej ciężarnej żony, odkrywa międzynarodowy spisek. "Bez skrupułów Toma Clancy'ego" to emocjonująca historia Johna Clarka, popularnego bohatera uniwersum, którego centralną postacią jest Jack Ryan.

na podstawie
Tom Clancy (powieść)
dystrybucja
Amazon
studio
Amazon Studios (przedstawia) / Paramount Pictures (współudział) / Skydance Media (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Without Remorse
inne tytuły
Projekt ekranizacji powieści o przygodach agenta Johna Clarka trwa od lat 90. Początkowo w 1994 roku główną rolę zaproponowano Keanu Reevesowi, jednak ten propozycję odrzucił. Gdy w 1995 roku produkcję chciało nakręcić studio Savoy Pictures, na ekranie pojawić się mieli Laurence Fishburne i Gary Sinise. Kiedy w 2012 roku Paramount Pictures nabyło prawa do marki, za kamerą zasiąść miał Christopher McQuarrie, a w głównej roli obsadzono Toma Hardy'ego, któremu partnerował Kevin Costner. Wreszcie w 2018 roku na reżysera wybrano Stefano Sollimę, a gwiazdą projektu został Michael B. Jordan.
Zdjęcia do filmu były kręcone w Poczdamie (Niemcy), Waszyngtonie (Dystrykt Kolumbii, USA) i Santa Clarita (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Acha.

...

jak po tak udanym serialu o jack'u ryanie można było położyć film, który teoretycznie ma wszystkie składniki dobrego kina sensacyjnego? pomijam już kolejny archetyp wojowniczego ninja warrior navy seal, który ma jeszcze aktualny odcień na miarę dzisiejszej poprawności politycznej. pomijam miałką akcje i nielogiczne...

Z powieści...

użytkownik usunięty

...wynika (moim zdaniem), że Clark jest ojcem Jacka Ryana, czyli jest biały. A tu nagle Jordan... Nie mam nic przeciwko tzw. afroamerykanom, ale może by się tak trzymać pierwowzoru?

tragiczniy gniot

ocenił(a) film na 2

wiem,że takie strzelanki mają swoje prawa ale tu nagromadzenie idiotyzmów przekracza narmę patrz pani komandor w wieku 0k.25 i buszowanie Murzynów po MURMAŃSKU jak po WALL Street!!!!

do kwadratu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones