PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35145}

Podróż

The Journey
7,4 140
ocen
7,4 10 1 140

Podróż
powrót do forum filmu Podróż

Naprawdę dobry film

użytkownik usunięty

A Yul Brynner w roli majora po prostu magnetyczny. Nie widziałam wcześniej jego filmów, ale po obejrzeniu tego jestem zachwycona.

Rzeczywiście dobra produkcja. Mnie osobiście zachwyciła gra Brynnera. Zwróciliście uwagę jak każda nawet najbardziej trywialna czynność jest przez niego wykonywana nerwowo, nagle, dynamicznie. Nie upuszcza zwyczajnie jak to się robi papierosa, tylko nim ciska. Już chociażby z samych ruchów można odczytać jakim człowiekiem jest postać, którą gra. Za to go chwalę. No i te rysy twarzy. Dziś już tacy się nie rodzą- chodzi mi o to że to chyba jeden z nielicznych ludzi, którym naprawdę do twarzy z gołą glacą.

użytkownik usunięty
kara_czurin

Zgadzam się, jego rola jest genialna. Naprawdę dziwię się, że laury zebrał tylko za swoją rolę w "The King and I". Niedawno widziałam go też w "Braciach Karmazov" i też był naprawdę świetny.

Byłbym zapomniał- szczególnie spodobała mi się scena tańca, kiedy okazało się, że na drodze majora stoi krzesło. Ten zwyczajnie je kopnął by zrobić sobie miejsce. Bardzo praktyczne podejście. To wprawdzie taka mała drobnostka, a tyle sprawiła mi frajdy.

użytkownik usunięty
kara_czurin

Mnie także bardzo podobały się sceny tańca, szczególnie te, kiedy major tańczy z węgierską dziewczyną-widocznym jest, że chce wzbudzić zazdrość lady Ashmore. Brynner po prostu w każdej scenie jest niesamowity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones