PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111834}

Pogromca smoków

Dragonslayer
6,1 714
ocen
6,1 10 1 714
7,0 4
oceny krytyków
Pogromca smoków
powrót do forum filmu Pogromca smoków

Dragonslayer czyli film fantasy z wytwórni Walta Disneya. W sumie spodziewałem się czegoś lepszego i jakichś kampowych odpałów w stylu "Conana" czy "Deathstalkera", jak to w filmach fantasy z lat 80. Tymczasem była to spokojna historia utrzymana w klimatach fantasy. Na plus całkiem niezłe sceny walki ze smokiem (niektóre momenty nagrywane metodą poklatkową, niektóre w zwyczajny sposób). Na minus główna rola grana przez Petera MacNicol'a - niestety dziś kojarzonego głównie z ról w komediach.

Axel

dla mnie tam godny uwagi, a co do smoka, to musiałem aż zobaczyć z którego ten film jest :)

ocenił(a) film na 6
Schizofrenik_XXI_wieku

Smok z tego filmu był długo uważany za najlepiej zrobiony.

ocenił(a) film na 8
Axel

Rewelacyjna baśń,klimat, fabuła i efekty specjalne, a Twoja ocena wynika chyba bardziej z niedoinformowania przed seansem a nie rzeczywistej wartości tego filmu.Dla mnie perełka i tak sobie myślę,że dzisiaj Disney raczej nie wypuściłby takiego filmu skierowanego do dzieci.(dość mrocznego i chwilami nawet brutalnego)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones