PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8753}
7,6 13 936
ocen
7,6 10 1 13936
7,6 21
ocen krytyków
Pojedynek na szosie
powrót do forum filmu Pojedynek na szosie

w wieku 12 czy 13 lat na TVP1 - siedziałem wryty w fotel przez cały czas trwania filmu. Najgorszy jest strach przed niezrozumiałym zachowaniem. No i jeszcze ta ciężarówa - wielka, brudna, czarna, zła, istny potwór z koszmarów! Scena z autobusem kedy 'potwór' wjeżdża powolutku do tunelu i zapala przednie światła przyśpiesza potrójnie bicie serca, też tak mieliście?
Jeden z lepszych filmów Spielberga, pomimo braku efektow specjalnych i całej tej 'pompy' przy jego następnych produkcjach. MISTRZOSTWO!

ocenił(a) film na 7
biednymi

Mnie ta ciezarowka bardziej smieszyla niz straszyla a oczekiwalem wlasnie, ze bedzie wielka, brudna, "zla" a taka niestety nie byla. Film fajny ale zadna rewelacja (film w podobnych klimatach "Breakdown" to dopiero kozak! taki klimat ze masakra). Ode mnie 7/10.

p1et

Oczywiście, że jest pełno bardziej strasznych i klimatycznych filmów, ale dla mnie był to chyba pierwszy thriller jaki obejrzałem w życiu i tak go zapamiętałem jako (wtedy) młody chłopak. To chciałem jedynie powiedzieć. Dzieci przeżywają wszystko trzy razy mocniej niż bardziej doświadczeni i "znieczuleni" dorośli. O to mnie się bardziej rozchodziło niż o licytację, który film straszniejszy. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones