PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8753}
7,6 13 936
ocen
7,6 10 1 13936
7,6 21
ocen krytyków
Pojedynek na szosie
powrót do forum filmu Pojedynek na szosie

Po średniej ocen i komentarzach spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Jakiś wariat, nie wiedzieć czemu, uczepił się głównego bohatera i zaczął go gonić, prześladować na szosie, ścigać,chciał zabić. Fakt, napięcie momentami było, ale oglądałem pod tym względem lepsze filmy. Pościg jak pościg,nic nadzwyczajnego, więc stwierdziłem, że pewnie wysoka nota "Duela" wynika może z zaskakującej końcówki, w której poznamy sprawcę i okaże się nim np. jakichś bliski znajomy głównego bohatera, albo gość, z którym on miał się spotkać, a tu nic. Po prostu znalazł na niego sposób, psychol wpadł w przepaść i tyle.
Puentując, stwierdzam, że scenariusz jest niedopracowany, co wcale nie oznacza, że film jest słaby. Klimat swój ma, momentami ścieżka dźwiękowa podkreślająca dramaturgię zdarzeń, choć i tak trochę za rzadko stosowana i za cicho. Film, jak dla mnie, co najwyżej dobry lub niezły. Szału nie ma...

ocenił(a) film na 6
mefiu666

Popieram, mam identyczne zdanie. Pozdro!

ocenił(a) film na 5
mefiu666

dokładnie, końcówka moim zdaniem była po prostu śmieszna, chyba najgorsza końcówka filmu jaką w życiu obejrzałem, niestety się zawiodłem 5/10

ocenił(a) film na 10
artufcb

Hahahaahhhahahah twój komentarz jest śmieszniejszy od głosu Kaczora Donalda hahha

ocenił(a) film na 10
mefiu666

To nakręć lepszy film w 13 dni za 400 tyś dolarów czyli dokładnie tyle samo co w przypadku Duela..

ocenił(a) film na 10
mefiu666

No i jakoś fil jest w kręgach kultowy, ba! nawet uważany za najlepszy jaki nie trafił do kin. trzymał mnie w napięciu do końca i dobrze że nie znamy kierowcy ciężarówki co jest zaskoczeniem in plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones