PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663735}

Pojmani

The Captive
6,1 14 521
ocen
6,1 10 1 14521
4,2 6
ocen krytyków
Pojmani
powrót do forum filmu Pojmani

Zaskakująco dobry

ocenił(a) film na 8

Na ekranie niby nic wielkiego się nie dzieje a ja siedzę jak na szpilkach.Świetnie się ogląda i trzyma w napięciu choć film wydaje się dosyć senny.Zima świetnie współgra z klimatem.

ocenił(a) film na 8
p_i_u_2

Niby ślamazarny ten film, ale wciągający i bardzo realistyczny. Widać, że wymagał wysiłku od twórców i aktorów - to nie jest odwalona robota, tylko prawdziwa twórczość.

ocenił(a) film na 7
p_i_u_2

Dokladnie.Film dla doswiadczonego widza.Z podobnym klimatem polecam The drop(Brudny szmal) z James'em Gandolfini i Tomem Hardy'm choc tematyka inna.

ocenił(a) film na 4
p_i_u_2

Mnie niestety w ogóle nie trzymał w napięciu i nie mogę zaliczyć tego do udanego seansu. Czasem niestety, ale strasznie przynudzał...
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/05/pojmani-2004.html

ocenił(a) film na 3
Krzysztof421

Dzieki! Tak przekombinowanego filmu dawno nie widzialam. Scenariusz, muzyka, taki sztuczny patos, no z trudem, z wielkim trudem dooglądałam. Jedynie Reynolds do oglądania

ocenił(a) film na 3
p_i_u_2

Zaskakujaco beznadziejny film. Jedynie Reynold wypada wiarygodnie. I zima

ocenił(a) film na 2
Viola__filmweb

Czy Reynolds wypada wiarygodnie to ja zostawię w trybie przypuszczającym...
Absurdalny casting, absurdalny scenariusz, absurdalna reżyseria. Jako widz przesiedziałem, z narastającym poczuciem straty czasu, do końca żeby zobaczyć jak daleko ten <koszmarek> może się osunąć. Egoyan tym filmem zniechęcił mnie do śledzenia Jego dokonań, aa nadzieja pokładana w: "Arrarat", "Chloe" była czcza. Good night, and good luck, esforty.

2/10

ocenił(a) film na 8
p_i_u_2

Zgadzam się. Niby nie ma za dużo akcji, a film wciąga, zaciekawia, nie nudzi. Takie filmy lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones