Dark Blue

1 godz. 58 min.
6,6 4 137
ocen
6,6 10 4137
1 619
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":34779,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dark+Blue-2002-34779/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Policja
  • wujaniek ocenił(a) ten film na: 8

Film o skorumpowanych policjantach, nasuwa się porównianie z "Dniem próby". Oczywiście Washington stworzył o wiele lepszą kreacje od K. Russella, ale oceniam bardzo pozytywnie role tego ostatniego. Moim zdaniem to jeden z bardziej udanych jego filmów w ostatnich latach. Oglądając ten film można pochwalić tworzących go za zgrabne wplecenie akcji ilmu w gorący okres zamieszek jakie wybuchneły w L. A. po niesłusznym, zdaniem części kolorowych mieszkańców, uniewinnieniu policjantów którzy zabili R. Kinga. Warto zobaczyć 8/10.

• _Michal ocenił(a) ten film na: 9

wujaniek Zgadzam sie z ta opinia, to w ogole najlepszy film z Russelem i jednoczesnie jak na niego najambitniejszy. Czytalem to kiedys przy okazji recenzji kinowych i widze o wielu latach, ze mieli racje.
    Naprawde warto to zobaczyc, jesli nie oczekuje sie strzelanin i "zemsty mrocznego msciciela" tylko dramatu.
    Zgadzam sie tez, co do porownan, od razu nasunal mi sie na mysl "The Training Day". Nie dziwmy sie, ze ten jest slabszy i nie oczekujmy, ze bedzie lepszy, tylko cieszmy sie, ze jest znakomity. Jest nawet lepszy, niz oczekiwalem.

• wujaniek nie zabili R.Kinga tylko pobili, a film na poziomie

• NexusR ocenił(a) ten film na: 9

wujaniek Przypomniałem go sobie wczoraj, dla mnie rewelacja. Genialna gra Russela. Nawet chciałem dać całą dychę, ale jeszcz poczekam, mam nadzieję że jeszcze staruszek pokaże na co go stać.

• tomucho77 ocenił(a) ten film na: 6

wujaniek film średniawy a russell rewelka

• Oktavian7 ocenił(a) ten film na: 8

tomucho77 No szkoda że Russel tak rzadko grywa,jest zajebisty.