PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37380}

Policyjny cyborg

Cyborg Cop
4,3 384
oceny
4,3 10 1 384
Policyjny cyborg
powrót do forum filmu Policyjny cyborg

Jeśli dużo walk wręcz, strzelania i wybuchów, plus cyborgi i okazyjny humor rozładowujący atmosferę, to Twoim zdaniem przepis na dobrą zabawę - to jest to film dla Ciebie. Nawet jedna scena gore się tu zaplątała. Scenariusz jest durny i naiwny (końcówka to wspaniałe "jeden kontra wszyscy"), ale jeśli poważnie myślisz o obejrzeniu tego filmu, to nie będzie Ci to przeszkadzać. Aha, wbrew tytułowi, to nie jest kopia "Robocopa".

Malignus

mam na vhs, niezła zabawa w stylu kina B lat 90 tych

ocenił(a) film na 8
Malignus

ja nadal uwielbiam takie kino z lat 90. Cała seria Cyborg Cop była świetną rozrywką. Dodać należy jeszcze wszystkie filmy Davida Bladley-a czy Gary-ego Danielsa. Seria Nemesis, Scanner Cop czy Maniac Cop również zapeniają mi nadal dobrą zabawę. Szkoda że jedynie na zachodzie wydawane są te filmy na wznowieniach DVD, a u nas nic. Natomiast od lat poluję na film, którego tytułu nawet nie pamiętam.
Opowiadał o policjancie "z piekła", miał on samochód który aby otworzyć gliniarz musiał wykonać parę zaplanowanych ruchów ręką i pojawiały się klamki. Wie ktoś ???

eneye

Jeżeli jeszcze nie wiesz to Highway To Hell z tym gliniarzem z piekła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones