PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690764}
4,5 11 716
ocen
4,5 10 1 11716
4,5 6
ocen krytyków
Polowanie na prezydenta
powrót do forum filmu Polowanie na prezydenta

Jak ktoś nie spina dupy i bierze ten film z dystansem (z jakim został zresztą zrobiony), to film jest dobry i zabawny. Można się pośmiać i zrelaksować. Mi się tam podobał. Akcja była ciekawa, zdjęcia ładne, dialogi dobre i często zabawne, gra aktorska robiła robotę (prezydent i chłopak naprawdę bardzo dobrze odegrani). Ogólnie na pewno więcej niż 4,5 - no litości. Trzeba być tylko świadomym, że to kino akcjo-komedio-familijne dla skandynawskich dzieci chowanych na myśliwych, a więc małych, twardych skurczybyków, mających świadomość brutalności tego świata i kruchości życia (ludzi, zwierząt i roślin zapewne także)... :P

ocenił(a) film na 6
admat81

Popieram twój wpis. Chłopak zagrał dla mnie bomba. Jest trochę kiczowatych scen np lot koszacy zamrażarka w lesie. Ale film w sam raz na zmęczony łeb po pracy. Otworzylem piwko nogi na stół i trochę się nawet posmialem. To takie dzielko, mniej patetyczne niż filmy Emmericha i za to należy się plus.

ocenił(a) film na 7
wujaniek

mnie również się podobał. zrobiony z jeszcze większym dystansem niż Węże w samolocie ; ) pomysł z wypchaniem prezydenta i ta 100% surowość wypowiedzi rozbawiły mnie. tylko wtedy się uśmiałem, ale nikt nie wpadł przed twórcami nad tak absurdalny pomysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones