PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823512}

Polowanie

The Hunt
5,9 18 431
ocen
5,9 10 1 18431
6,5 11
ocen krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

...należałoby zaliczyć do gatunku "czarna komedia", i wyłącznie tak należy go odbierać. Dodałbym, że można by go nobilitować do gatunku "czarna satyra" - gdyby taki istniał.

manonthecorner

Zgadzam się. Spodziewałam się filmu akcji, a dostałam parodię/czarną komedię, których to gatunków nie lubię i gdybym wiedziała, to bym w ogóle nie próbowała oglądać. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za kwalifikację filmu do danego gatunku na fw, ale inteligencją nie grzeszy 
>:(

ocenił(a) film na 6
i_Xa

To zapodaj go na milicję. Niech go dokształcą. ;) Ale film był całkiem niezły, naprawdę Ci się nie podobał?

haterall

Po prostu nie mój typ filmu. Mężowi się podobał ;) A co do tych gatunków na fw, to już nie pierwszy raz się nabrałam. Wiem jakie gatunki lubię i po prostu pomijam te, które nie są w moim guście, a tu często przypisują jakiś zupełnie od czapy

ocenił(a) film na 6
i_Xa

Też mnie czasami mylą, bo lubię horrory, a nie przepadam za thrillerami, a często zwykły thriller ma na FW gatunek horror i tracę czas zanim się zorientuję, a rzadko bywa tak, że obejrzę do końca thriller, więc rozumiem Twoją irytację. ;)

haterall

No właśnie. Też raz zaczęłam oglądać horror, który okazał się filmem familijnym! Wyobrażasz sobie? Później po oburzonych komentarzach widzów zmienili mu gatunek, ale to już niestety po tym jak go obejrzałam, chociaż tak właściwie wyłączyłam gdzieś w połowie, jak dotarło do mnie, co ja paczę :P

ocenił(a) film na 8
i_Xa

Gdyby to była czarna komedia również bym nie oglądała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones