PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037003}
6,4 4 057
ocen
6,4 10 1 4057
6,0 4
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Wynajmujecie agencję reklamową, która wrzuca sporo wypowiedzi w sieci np. na FB, na stronach filmowych (w tym oczywiście na Filmwebie) jak to fajny jest film. Na Filmwebie wykorzystujecie wcześniej założone (do promocji innych filmów, na które agencja dostała zlecenie) konta do wystawienia ocen, żeby zachęcić do pójścia do kina tych, którzy patrzą na oceny innych widzów (przy okazji później można użyć np. przy opisie filmu na stronie kina czy serwisu VOD ocena Filmweb: 7.6). Nie wszystkie konta pamiętały o utajnieniu pozostałych ocen i dzięki temu widać, że oceniały głównie inne polskie firmy (na które pewnie wcześniej agencja dostała zlecenie). Powtarzają się w ocenianych filmach tych kont, takie tytuły jak Figurant, Gierek, Gdzie diabeł nie może 1 i 2, To musi być miłość. Oczywiście mamy też wpisy na forum FW od "widzów", że "czekamy na premierę", później o tym, że była uroczysta premiera, a nawet tak kuriozalne wpisy jak "Jeszcze dwa dni do premiery! Mam wysokie oczekiwania. Film po zwiastunie wydaje się być mocny. Zabieram ekipę i przekonamy się już niedługo w kinie ;)". Aż dziwne, że żaden "czekający na film widz" nie wrzucił na forum listy kin gdzie film jest grany i godzin seansów. :)
A sam film? No cóż powstał na podstawie książki burmistrza Jarocina, który czuł się prześladowany przez "układ". Stracił stanowisko po przegranej sprawie sądowej (chodziło o przekręty finansowe). Poczekał aż wyrok się zatrze i startował ponownie. Wygrał wybory i pod rządami PiS-u już wiedział jak się ustawić m.in. wystawił pomnik ministrowi Szyszce zasłużonemu dla polskiej przyrody hekatombą drzew pod jego rządami dzięki słynnemu Lex Szyszko. Ale i tak ponownie ma sprawie w sądzie (już nowe zarzuty i nowe kłopoty burmistrza) i jest szansa, że znowu straci stanowisko jeśli przegra i zostanie skazany. I biedny burmistrz nie był obiektem żadnego polowania: dorobił się na rządzeniu, co widać po jego oświadczeniach majątkowych, nikt go nie prześladował ani nie ścigał, nie było trupów ani gróźb. Za to na promocję swojej osoby (z funduszów gminnych) wydaje spore pieniądze. Aż dziwne, że nie współfinansował filmu (na liście sponsorów za to firmy, które nie dziwią m.in. TVP i SKOK).
I te same mechanizmy promocyjne powtarzają się w sieci bardzo często, więc uważajcie na oceny i polecenia nie tylko na Filmwebie!

martinezowiec

Ty masz jakieś schizofreniczne podejście. Dyskutowałam z tobą na twoim marnym profilu krytykującym filmy polskie. Oczywiście zostałam wyzwana od osoby wynajętej do promowania filmu. Co jest absurdem, bo jestem osobą taka samą jak ty i nie mam nic za to, że napiszę swoją pozytywną recenzję. Poza tym nie byłam na premierze a film oglądałam 10 listopada. Równie dobrze mogę napisać, że wszystkie negatywne komentarze tutaj pozostawiasz ty marny blogerze. Ludzie potrafią być zawistni i złośliwi. Paranoja!

dusiaczka

Nie dyskutowałaś ze mną na moim profilu, bo nie jest dostępny dla osób postronnych (pierwsze Twoje kłamstwo). Tym samym nie mogłem Cię "zwyzywać" (drugie Twoje kłamstwo). Nie jestem także żadnym blogerem po prostu długoletnim użytkownikiem Filmwebu. Nie pisałem o tym, że byłaś na premierze, bo nie wymieniłem w swoim wpisie żadnych konkretnych osób! (które to już kłamstwo?) Napisałem tylko, że na forum filmu jedno z opłaconych kont doniosło, że była uroczysta premiera Polowania. Podsumowując nie wspominałem o Tobie, nie rozmawiałem z Tobą, napisałem tylko o sposobach promocji filmu przez opłacone konta i... ni stąd ni zowąd odezwałaś się Ty! Znasz przysłowie o stole i nożycach? Bo pasuje tu idealnie... :)

martinezowiec

Zwyczajnie kłamiesz i nie mam zamiaru wchodzić w twoje bezsensowne dywagacje!

dusiaczka

Idź troluj gdzieś indziej

ocenił(a) film na 7
dusiaczka

Nie będę komentował głównego wątku, ale dziwnie czyta się coś takiego jak "... Równie dobrze mogę napisać, że wszystkie negatywne komentarze tutaj pozostawiasz ty marny blogerze. Ludzie potrafią być zawistni i złośliwi. ..." jeśli pisze to osoba, która wszystkie filmy ocenia na 1 lub 10. Poza kolorem białym i czarnym, zna pani jakieś odcienie szarości? ... z daleka widać, że "Pani" konto w tym serwisie, to fikcja.

Peewit

Mam prawo oceniać filmy jak tylko uważam. Dla mnie życie jest albo kolorowe albo czarne, nie uznaję szarości. Jeśli po tym oceniasz czy konto jest prawdziwe to gratuluję "inteligencji" :D Konto mam już sporo lat i oceniam różne filmy a ten wyjeżdza z takim tekstem :) Śmiech na sali, widać, że nie masz dziecko co robić.

ocenił(a) film na 7
dusiaczka

Sporo lat, czyli siedem ... i co z tego, to ma być argument? Przez siedem lat oceniłaś 19 filmów i 18 seriali, widać wyraźnie, jakie masz tu podejście do tematu. Dorośnij dziecino i naucz się czytać ze zrozumieniem.

Peewit

Ręce opadają na takich hejterów jak ty, żegnam czule i namiętnie :D

ocenił(a) film na 7
dusiaczka

Święte słowa. Vice versa.

dusiaczka

No i ma rację... Wystarczy spojrzeć na twoje oceny. Albo 10, albo 1. Smoleńsk jest dla ciebie arcydziełem? W kontraście Róża na 1?

miko_5

Haha ale to musi być debil. żeby ocenić Smoleńsk na 10, a Różę na 1. Typowo łąjdacki troll.

maciej_krzepien

Kolejna obraza a jakie słownictwo. Typowa patologia, ech. Szkoda czasu na dyskusję z tobą.

dusiaczka

Co nie zmienia faktu że dziwnie te oceny, Smoleńsk na 10, a Różę na 1. Normalne to nie jest. Jest takie powiedzenie "nie oceniaj jeśli nie chcesz być oceniany" :)

poral_net

Ty lubisz alkohol, inny wodę a jeszcze inny papierosy. Takie to dziwne dla Ciebie? No tak, lewak zawsze ma wypaczone myślenie.

dusiaczka

Lewak? Co się Tobie w głowie popitoliło Lubisz obrażać, widocznie kultury z domu żadnej nie wyniosłaś.

poral_net

Po komentarzach widać, że jesteś lewakiem, nie ośmieszaj się :)

dusiaczka

Jakich komentarzach? nie udzielam się przez takich trolli jak Ty.

poral_net

Haha i kto tutaj jest trollem :D :D :D

dusiaczka

Wyp.. pisiorku i troluj gdzie indziej. Że wam się nie nudzi. Opłacani przez PiS g.. by zżerali

ocenił(a) film na 6
miko_5

Smoleńsk oceniony na 10 Myślałem ze takie rzeczy dzieją się tylko w jakichś bajkach a tu taka niespodzianka:) prawdziwa bomba:) więcej takich zgrywusów tutaj:)

dusiaczka

Nie ma schizofrenicznego podejścia. Pod każdym, nawet największym szajsem polskiego pochodzenia pojawiają się wpisy z 10kami albo zachwytami i to często jeszcze przed premierą. Nieważne, czy Ty bierzesz w tym udział. Mam nadzieję, że nie ale to nie znaczy, że to się nie dzieje. Chodzi o to, że przez takie praktyki oceny polskich filmów stały się one kompletnie NIEWIARYGODNE a każdy, kto dał się parę razy nabrać na takie kłamstwo będzie zwyczajnie zrażony do polskich produkcji i będzie do nich podchodził podejrzliwie. Takie oszustwa zwyczajnie robią polskim filmom więcej złego, niż dobrego.

ocenił(a) film na 10
martinezowiec

Chyba Pan się nieco zagalopował. Pana argumenty w ogóle do mnie nie przemawiają. Cóż, może lepiej, gdyby Pan oglądał filmy z TVN? :)

AlexLim

Z czym się zagalopowałem? Które argumenty nie przemawiają? Skąd ta miłość do Polowania u Ciebie (jedyny oceniony film!)?

martinezowiec

Dokładnie niezła beka z kupionych sztucznych komentarzy

paczi88

Taaa, konta mają po kilka lat i ktoś kupuje sztuczne komentarze :D Weź ty się stuknij i to porządnie w główkę :)

dusiaczka

Serio nie istnieje taki proceder? Kiedyś było głośno w mediach na temat "troli Putina", ale rozumiem, że tylko w Rosji działa taka patologia.

dusiaczka

Samo to jak się oburzasz dusiaczka wskazuje, że chłop ma rację. Ale ja powiem więcej, ty nie jesteś zatrudniona przez agencję czy telewizję, ty jesteś po prostu kretynem, który wystawia oceny albo na 10, albo na 1. Co jasno wskazuje, że nie oceniasz filmów wykorzystując do tego mózg i intelekt, tylko są to oceny podyktowane politycznymi upodobaniami. Tak więc wybieraj, albo jesteś płatnym trollem, albo zwykłym imbecylem. Wybór należy do Ciebie :*

maciej_krzepien

Kocham te wasze teorie spiskowe. :D Każdy stawia inną a przy tym wyzwisk multi. Świadczy to o waszej kulturze i tym, kim jesteście. Wszędzie wmieszacie politykę. Wiem jedno, na pewno nie jestem opcji, którą Ty przedstawiasz. Bo twoja opcja potrafi tylko obrażać. Jaki pan taki kram. Żegnam :) i miłego dnia :)

ocenił(a) film na 1
dusiaczka

Jak dla mnie konto "dusiaczka" tez to wygląda na PIS'owskiego trola. Aktorów wszystkich jak leci z "Zielonej Granicy" poleciała na 1

pazi

Podglądaczu kont, serio to takie dziwne, że kocham Polskę i tępie wszystko, co jest antypolskie? A ten już do wszystkiego politykę miesza, jakby polityka była najważniejsza. Otóż nie, jestem apolityczna i brzydzę się każdą partią i ludźmi, którzy tracą człowieczeństwo dostając się do koryta. Także zonk, nie trafiołeś :D

dusiaczka

Żegnałaś się już tyle razy, czemu jeszcze sobie nie poszłaś?

qbior

By denerwować takich hejterów jak Ty :D :D :D

dusiaczka

Zabawne jest to, że w kolejnym zdaniu potrafisz zaprzeczyć temu, co napisałaś w poprzednim. Reagujesz histerycznie. I nikogo nie denerwujesz - twoje mentalne rozwolnienie wzbudza jedynie politowanie. 
A "Smoleńsk" to kaszan nakręcony na polityczne zamówienie i poza zachwyconymi religiantami nie słyszałem o kimkolwiek,  komu spodobałby się ten film.  

Da_Fi

Jeszcze kłapiesz hejterze jęzorem? :D Napij się wody z butelki Dafi to Ci przejdzie zgaga :)

Da_Fi

Potworzył sobie konta i teraz spamuje :)

dusiaczka

Paranoje się leczy, smutny klonie do wynajęcia za kawałek suchej bułki.
Nie mierz ludzi swoją miarą - mam uczciwą pracę i nie muszę zakładać pierdyliona kont, żeby zarobić kilka złotych okłamując ludzi komentarzami pisanymi pod zleceniodawcę.
Widzę, że do tej pracy biorą już kogo się da - nie musi dużo rozumieć, byle tylko potrafił wciskać klawisz. Używasz pojęć, których znaczenia nie rozumiesz. Z twojej pisaniny można wyczytać, że nie wiesz, czym jest hejt, nie znasz definicji spamu (co jednak nie przeszkadza ci oddawać się jednemu i drugiemu).
Bez odbioru... chociaż nie wątpię, że nie wytrzymasz i zakłapiesz jadaczką. :)

martinezowiec

Autor na 100% ma rację, to że lewacki filmweb jest sprzedajny to każdy wie od dawna. Po prostu trzeba przyjąć to za pewnik i mieć oczy dookoła głowy. Swoją drogą jak ktoś daje ocenę 10/10 to pewnie oskarowy film XD zejdźcie na ziemię.

rjak

I pisze to ten, który zablokował dostęp do swoich ocen filmów, by inni nie widzieli. Weź facet strzel sobie baranka!

dusiaczka

Smutne jest wasze lewackie życie... Serio współczuję, jakby ktoś mi zagwarantował, że Wasze leczenie przyniesie skutek, to bym wpłacił conajmniej 500 zł. P.S. 10/10 ocena, szacun! To arcydzieło musi dostać Oskara.

rjak

Tylko, że akurat lewakiem nie jestem. A film dotyczy burmistrza prawicowego. Coś Ci się kotku pomyliło :D

rjak

Ale jeśli oceniasz film patrząc na politykę to marny z Ciebie znawca :)

dusiaczka

Abstrahując, ale osoba która dała 10/10 dla filmu przeciętnego mówi, że jestem marnym znawcą bo patrzę na politykę? Patrzę szeroko, ale jeśli w jakimś filmie syrenkę robią czarną, bo muszą patrzeć "Oscary 2024. Nowe reguły nominacji" to o czym mówimy? Reżyser z góry ma narzucone wyznaczniki co jest farsą i dnem tego świata promowanego przez takich znawców jak ty. W sumie to dyskusja nie ma sensu, fakty kontra Twoje "bo mi się wydaje". Ani Ty nie zmienisz zdania, ani żadna osoba która kieruje się logiką nie zmieni na Twoje zdanie. Paplajcie się w błocie lewackiego świata, daleko wam do rzetelności, normalności a przede wszystkim życiowości. Zamknąć was w jakiejś enklawie i patrzeć jak sobie radzicie, to byłoby coś najpiękniejszego na świecie. Bez odbioru.

rjak

Piszesz, jakbyś był jakimś półgłówkiem. Ja napisałam, że nie jestem lewakiem a ten swoje. Nic nie dociera. Sorry, ale dla mnie ten film to mistrzostwo pod każdym względem - stąd moja ocena 10. Każdy lewak natomiast skrytykuje ten film patrząc wyłącznie na aspekt polityczny. I dlatego ten film nie miał szans odnieść sukcesu. Tyle w temacie LEWAKU!

dusiaczka

Zdrowia życzę. A film to jednak 1000/10. Proszę pisać do filmwebu a później do wydawców Oscara i lekarza o zmianę oceny/leków.

dusiaczka

Jednak chciałem przeprosić, zajrzałem na profil i ja z dzieckiem prowadzę dyskusję, a tego się nie spodziewałem. Mea culpa. Serio. Powodzenia w szkole, samych dobrych ocen i dużo zdrowia. Na szczęście mają teraz pomagać w szkołach w tej kwestii, życzę szybkiej reakcji. Piszę to bez złośliwości i nadal podtrzymuję chęć wsparcia finansowego leczenia, gdyby to szkolne nie pomogło. Życie na szczęście szybko weryfikuje takich ludzi, także szybka pomoc specjalistów jest bardzo ważna. Wszystkiego dobrego!

rjak

Oj dziaduniu dziaduniu, jako 25-latka faktycznie jestem dla Ciebie dzieckiem :) Idź z duchem czasu to fanatyzm u Ciebie zniknie. A lekarz to przyda się Tobie, nie mi. Poza tym brakuje Ci konsekwencji. Miało być bez odbioru a jest ciągła kontynuacja :D Ale tak to już bywa ze staruszkami, demencja ;)

dusiaczka

Śmieszku, coś tam pisałaś odnośnie ocen, szybko zostałaś zweryfikowana, że tam jakieś bajki oceniasz 10/10 i nagle u Ciebie "Użytkownik/czka nie udostępnia swoich danych", a był to jeden z argumentów? 25 lat, a zachowujesz się jak 15. Przemyśl swoje zachowanie, a tymczasem marsz do pokoju!

rjak

Dziaduniu, zablokowałam dostęp tak jak ty. Więc w czym problem? Może za dużo ciekawskich na tym forum? :) Masz tak samo zablokowane a się czepiasz. Chore to :) I znów powrócił :) Niech żyje konsekwencja! Już Cię kocham :D :D :D

rjak

Na szczęście jest wolność i oceniać będę na tyle na ile mam ochotę. A Tobie i innym g... do tego :) Wracaj do piaskownicy!

dusiaczka

I pisze to ta, która zablokowała dostęp do swoich ocen filmów, by inni nie widzieli. Weź kobieto strzel sobie baranka! Znajome?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones