PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3632}

Pora cudów

A Season for Miracles
7,4 114
ocen
7,4 10 1 114
Pora cudów
powrót do forum filmu Pora cudów

Poszukuję

użytkownik usunięty

Szukam tego filmu! Jak ktoś ma jakąś wskazówkę gdzie mogę Go znaleźć niech pisze. Proszę
mój mail: kamika@o2.pl
moje gg: 3899654
Z góry dzięki :)

Od dłuższego już czasu poszukuję tego filmu, niestety bezskutecznie. Czy ktoś może pomóc? Jeśli tak, to proszę o informację
mój mail: bola286@op.pl
Z góry ogromne dzieki

ocenił(a) film na 10

Dołączam się do prośby, znalazłam jak dotąd tylko w częściach na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=-BVMYZbm1ow
Kiedyś kilka lat pod rząd puszczali ten film na Święta w TV, ale od dłuższego czasu już niestety nie powtarzają. Pozdrawiam :)

Anika

wiem gdzie jest ten film ale tutaj nie da sie napisać prosze podac maila :)

beatricze19

cześć beatricze19 - podaje maila: malgosia_z@interia.pl - jeśli możesz prześlij mi info (rozumiem, ze jest to film z lektorem lub napisami ). pozdrawiam gosia

Anika

Hej Anika! Czy dostałaś może info gdzie można znaleźć ten film? Jeśli tak - to czy możesz sie podzielić informacją - podaję mojego maila: malgosia_z@interia.pl . Wielkie dzieki - pozdrawiam serdecznie G.

A czy można znaleźć do niego napisy?

ocenił(a) film na 9

Również od dawna poszukuję tego filmu z polskim lektorem. Gdyby ktoś miał namiar, to będę wdzięczna za wskazówki.

ocenił(a) film na 10
eveline_v

Szukam tego filmu z lektorem! Jeśli ktoś ma jakąś wskazówkę gdzie mogę go zdobyć w tej wersji bardzo proszę o kontakt. Będziemy bardzo wdzięczne - ja i moją mamcia. Z góry dziękujemy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones