PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338318}
7,9 34 193
oceny
7,9 10 1 34193
7,3 18
ocen krytyków
Pora umierać
powrót do forum filmu Pora umierać

Jak się skończył?

ocenił(a) film na 8

Nie zasnąłem. Po prostu o godzinie 1.04 w momencie wnoszenia herbaty schodami przez małą dziewczynką, film się "urwał". Na ekranie pojawił się "śnieg". Na dwóch telewizorach z odbiornikami naziemnymi było tak samo zarówno z tvp2 jak i tvp1. Nie miałem dostępu do telewizji satelitarnej i filmu nie skończyłem. Jakiś skandal... Nie wiem czy u kogoś zdarzyło się coś podobnego? Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś pokrótce mógłby opisać ostatnie jakieś 5 minut filmu od momentu wymienionego powyżej... Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 10
str889

Pokazują, jak dziewczynka puka do drzwi i wola że przyniosła herbatę. Aniela siedzi w fotelu, pies jej trzyma głowę na kolanach i pokazują, że nie żyje. Z zaświatów stwierdza, że "przynajmniej nie będzie musiała pić herbaty z kubka"...

ocenił(a) film na 10
UltimateCraving

Raczej NIE pokazują, że nie żyje. Tylko pukanie do drzwi się przedłuża, a ona nadal siedzi nieruchomo w fotelu, przez co nie można dojść do innego wniosku.
Jednak takich filmów się nie powinno opowiadać, bo opowiadanie odziera je z magii.

ocenił(a) film na 8
str889

tutaj masz zakończenie: http://www.youtube.com/watch?v=7g88jY02BB4

ocenił(a) film na 8
str889

Dzięki wielkie wszystkim. Nawet nie przypuszczałem, że ten film może być na jutubie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones