PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8790}
7,3 241 990
ocen
7,3 10 1 241990
5,1 18
ocen krytyków
Poranek kojota
powrót do forum filmu Poranek kojota

Wszystko ok

ocenił(a) film na 8

No prawie wszystko, Śmieszna komedia dobre teksty. Ale jednak psuje mi cały nastrój ta Noemi, strasznie sztuczna

ocenił(a) film na 6
s111

Zgadzam się.Rosińska zagrała wyjątkowo słabo.

ocenił(a) film na 6
s111

dokładnie wprowadzała jakiś taki dramatyczny nastrój jej postać tak była grana jakby kurva wzieli ją z centrum planu jakiejś brazylijskiej telenoweli o "wyciskaniu łez przez anioły" czy innym gównie i umieścili na planie tej komedii. No zero dopasowania do reszty a przez to że była to postać ważna dla fabuły psuła w bardzo dużej mierze ten film.

mordarg

A może oni mieli być tacy drętwi, żeby drugi plan błyszczał:) Mi się wydaję, że bez "drętwych" to nie byłby ten sam film:)

Data109

A za ścieżkę:) to 10:P Na koniec szał:)

ocenił(a) film na 9
s111

Taka ma być właśnie Noemi - to zamierzony efekt,- troche wyniosła, troche drętwa, jakby sfrustrowana - wszystko pasi

ocenił(a) film na 8
franken

No proszę. A skąd ty wiesz co było zamierzone?

s111

Zgadzam się z tą opinią. Równie kiepsko zagrała w "Uprowadzeniu Agaty" wiec ta pani chyba po prostu nie potrafi grać.

ocenił(a) film na 8
kasiabeier

Zdecydowanie. A i wygladem się nie broni...

ocenił(a) film na 6
s111

akurat wyglądem się broni

ocenił(a) film na 8
beatrycze_jozue

Kwestia gustu

s111

Zgadzam się. Słaba aktorka. I dla mnie mało znana. TO i nawet dobrze. "Robotyczne" to zachowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones