PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256422}

Potępiony

The Condemned
6,5 15 712
ocen
6,5 10 1 15712
4,8 5
ocen krytyków
Potępiony
powrót do forum filmu Potępiony

To najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałem 11/10 SUPER

ocenił(a) film na 9
KNZIF

to chyba mało filmów oglądasz. Ten jest dość dobry ... mimo to szału nie ma ^_^ są filmy o wiele lepsze, które dają więcej do myślenia, ja ze względu na igrzyska śmierci dałem 9( igrzyska na 8) czy w pełni zasłużył na tą ocenę -> powiedzmy.

mqk12

Każdy człowiek jest inny, tobie mniej się to podobało ale mi bardzo, a filmów to oglądałem dużo i akurat ten zdobył moje uznanie.

KNZIF

Zgadzam sie, choć dla mnie 8/10. Ten film daje do myslenia ...!!!! Zawiera prawdziwy i smutny zarazem obraz wspolczesnego swiata. A wiec 99% ludzkosci obecnie, to pozbawieni jakichkolwiek zasad moralnych i etycznych ludzie, ktorzy robia co im sie podoba i niczym sie nie przejmuja. Natomiast ten 1% to ich zupelne przeciwienstwo, a wiec nadzieja tego swiata. Uwazam, ze wielkim zaszczytem bylo by dolaczyc do tych wlasciwych... Kto ugladal i posiada rozum ten zrozumie ;) Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Zmienilem na 7 po dluzszym namysle... ;)

KNZIF

to znaczy , że nie oglądasz filmów - nie ma się czym chwalić

KNZIF

Zmieniłem zdanie na 8/10.

ocenił(a) film na 10
KNZIF

Mi również się podobał - naprawdę mocny i trzymający w napięciu. A obraz świata, jaki ukazuje jest przerażający, ale nie beznadziejny. Ten film zdecydowanie zapadnie mi w pamięć.

ocenił(a) film na 4
KNZIF

4 maksymalnie. Najlepsza ostatnia akacja się uśmiałem jak cholera.

ocenił(a) film na 8
KNZIF

Dla mnie film też super!!! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones