PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800317}

Potrójne zagrożenie

Triple Threat
5,4 1 868
ocen
5,4 10 1 1868
4,5 2
oceny krytyków
Potrójne zagrożenie
powrót do forum filmu Potrójne zagrożenie

Jakie tam potrójne zagrożenie, to tylko szmira do trzeciej potęgi. Adkins to zwiastun kiczprodukcji kategorii Z. Gdzieś napisali, że ten patałach to Aktor!! kpina również do 3-potęgi. A co do tego "arcydzieła" - sztuczne, badziewnie wyglądające walki, idiotyczna fabuła, bufonada i afektacja zamiast aktorstwa no i te mega strzelaniny. Deszcz pocisków, granaty, wybuchy - to tylko zasłona dymna, by nie było widać cienizny tego potworka. Fuj, odradzam, można nabawić się na głupotowacizny!!

ocenił(a) film na 8
Paraves

Ja tylko przypominam że to jest kino akcji, a nie melodramat. Kino akcji ma tak właśnie wyglądać.

frycek49

Nie wchodzę w polemikę, bo się nie porozumiemy. Napiszę tylko: dobry film, niezależnie od gatunku jest dobry. Tak samo szmira jest zawszę szmirą, niezależnie ....... itd.

Paraves

To zależy też co się wymaga od akcyjniaka w nich przeważnie wielkiego aktorstwa nie uświadczysz :)

buterfly

Co fakt to fakt, przyznaję rację. Jednak trafiają się naprawdę dobre produkcje np. "Man of fire" czy "The Terminator".

Paraves

To prawda zdarzają się całkiem dobre produkcje, tylko właśnie przeważnie trzeba się cofnąć w wstecz ):

Co do filmu to oceniłem na czwóreczkę właśnie ze względu na akcje, przynajmniej się na filmie nie nudziłem no ale fakt samo efekciarstwo to za mało dlatego też nie oceniłam film wyżej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones