PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34451}

Powrót żywych trupów

The Return of the Living Dead
7,0 8 936
ocen
7,0 10 1 8936
6,8 4
oceny krytyków
Powrót żywych trupów
powrót do forum filmu Powrót żywych trupów

na horrorze komediowym od czasu kiedy ogladalem Blood Dinner czy Braindead ... Az wstyd sie przyznac, ze za gowniarza jakims cudem ten tytul mnie ominal ... Z pewnoscia zapamietam ta jazde na wieki czyli 10/10 jakby nie patrzec zasluzone ...

użytkownik usunięty
aproxx

Horror komediowy ? Albo k...a komedia albo horror . A Wszystkie filmy o zombie to żenujące komedie nie mające nic wspólnego z horrorem . Te filmy budzą ogóne zażenowanie i nic więcej. Horror ma straszyć a nie obrzydzać albo wywoływać śmiech !!!

ocenił(a) film na 10

Stalem sie twoim idolem, ze tak sledzisz moje poczynania na filmweb, nawet filmy zaczales ogladac, o ktorych pisze w komentarzach hah? Dobrze, ze nie mam swojego zdjecia w avatarze bo jeszcze bys sobie nad lozkiem powiesil w ramce ... Najwieksza komedia w tym tygodniu dla mnie byles ty mowiac, ze oceniasz cos czego nigdy nie ogladales ... To jest ostatni komentarz, na ktory ci odpisuje ... Do nieuslyszenia ...

ocenił(a) film na 10

horror komediowy czy też komedio-horror istnieje praktycznie od początku tego gatunku, czy ci się to podoba czy nie

No dobra horror a gore to jest różnica, ok.

Co nie zmienia faktu, że ww. film jest komedią. Widziałam ten film minimum 10 razy i za każdym razem jestem zachwycona i uchachana :) Jeden z moich ulubionych filmów zombie <3

ocenił(a) film na 10
Xiao_Mei

dla jednych jest komedią, dla innych horrorem, a są jeszcze tacy, którzy nie ogarniają, że jest jednym i drugim.
jak miałem 10 lat to nie widziałem w nim nic śmiesznego. byłem przerażony.
po latach żarty mnie bawią, ale niektóre sceny wciąż wywołują dreszcz.
film jest genialny i najwyższy czas go sobie odświeżyć.

kamfpv

Jak już mamy byc naprawde prezycyjni to ten film jet komedią gore.

ocenił(a) film na 10
Xiao_Mei

Tak ogolnie to w To i Owo nie zobaczysz opisu filmu jako gore, bo to nazwa uzywana tylko przez ludzi siedzacych wylacznie w horrorach itd ... W ogolnej opini jest horror i thriller z dreszczowcow dlatego ten film jest komedio horrorem, bedac jeszcze bardziej precyzyjnym jest to gore polaczone z czarna komedia, ale nazwy te nie sa powrzechnie uzywane np w kinach, telewizji itd ...

Dlatego nie ma sie co zbytnio wychylac bo, ze sie niby wie wiecej od innych...

użytkownik usunięty
Xiao_Mei

Dla mnie wszystkie filmy o zombie to jest kicz i żenada ani to śmieszne ani straszne .

Spoko, nie oglądaj i po temacie.

użytkownik usunięty
Xiao_Mei

Nie ogladam, ale nie jestem w stanie uwierzyć , ze komuś sie podoba takie coś .

Na szczescie to nie religia i kwestia wiary nie ma tu znaczenia.

Halo to były Lata 80-te!
Doceń to :D

użytkownik usunięty
patrykniedzialka

lata 80 najlepsze byly

ocenił(a) film na 9

Albo komedia albo horror? Takie coś mógł napisać tylko idiota z jednobiegunowym myśleniem.

użytkownik usunięty
aproxx

Zgadzam się w calej rozciągłości. To świetny horror komediowy. Zobacz drugą część, jeśli nie widziałeś. Też trzyma poziom.

ocenił(a) film na 8
aproxx

Mnie chyba najbardziej rozwalilo to ze w tym filmie ozywalo WSZYSTKO, nawet pomoce naukowe typu motylki przyszpilone do kartonu czy piesek przeciety na pol :D No i scena w ktorej z ulga pala zwloki myslac ze to juz koniec, tylko po to by za chwile zerwala sie ulewa i wszystko splynelo na cmentarz - jak pech to pech :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones