PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128412}

Powrót Mechagodzilli

Mekagojira no gyakushu
6,2 1 464
oceny
6,2 10 1 1464
Powrót Mechagodzilli
powrót do forum filmu Powrót Mechagodzilli

Stałem pół dnia w kolejce żeby obejrzeć ten film! Potem widziałem go w kinie jeszcze z pięć razy. Godzilla to nr 1 mojego dzieciństwa, dopiero Gwiezdne Wojny ją zdetronizowały chyba w 1978...

ocenił(a) film na 8
tumbo66

Oba te filmy to klasyki. Ja do tej pory mam na video i wracam po parę razy w roku, bo uwielbiam te klimaty.

ocenił(a) film na 5
tumbo66

Ja podchodziłem do oglądania tych filmów bez sentymentów po raz pierwszy widząc je dopiero niedawno i muszę przyznać, że mimo to bawiłem się też nienajgorzej. Zatem musi być w nich jednak coś więcej.

tumbo66

Pół dnia? Współczujemy :) A serio, czemu pół dnia przy skromnej ilości miejsc w kinie PRLu?

harkonen_mgla

Kina w PRL były różnych klas i rozmiarów, od małych, kilkunastomiejscowych, po równie duże jak największe sale multipleksów. Na ciekawsze filmy często ustawiały się kolejki od rana. Godzilla zawsze miała spore grono fanów i zakup biletu nie zawsze był prostą sprawą. Współczuć nie ma czego- akurat w kolejce do kina można było poznać ciekawych ludzi i pogadać na wspólne tematy.

tumbo66

Nie kojarzę tych dużych sal.
Z wiekiem może mi pamięć szwankować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones