PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128412}

Powrót Mechagodzilli

Mekagojira no gyakushu
6,2 1 464
oceny
6,2 10 1 1464
Powrót Mechagodzilli
powrót do forum filmu Powrót Mechagodzilli

Nie oglądałem filmu dlatego czytałem fabułe i przeczytałem w niej że w tym filmie tytanozaur był morskim dinozaurem a dinozaury nie pływały i nie widziałem go na plakatach,wytłumaczymi to ktoś?

BIOLLANTE

przepraszam błąd ortograriczny w komentarzu.

BIOLLANTE

Przypadkiem napisałem ortograficzny

BIOLLANTE

Mamy już 23 października, a nie mam jeszcze od kogoś jakiejś odpowiedzi. Dlaczego?

BIOLLANTE

Titanozaurus jak typowy Kaiju jest stworem wodno-lądowym. Tak jak Godzilla. Nie doszukuj się tutaj jakiejś głębszej logiki :-)

użytkownik usunięty
BIOLLANTE

Jest to zwykły błąd w fabule,ale można go racjonalnie(no,trochę racjonalnie) wyjaśnić.Otóż Titanozaur przez miliony lat,które spędził w uśpieniu,wyewoluował w zwierzę wodne.Może pomogła mu w tym radioaktywność?Nie wiem,nie oglądałem filmu.Był mutantem czy nie?

ocenił(a) film na 5
BIOLLANTE

Inspirowany był zapewne plezjozaurem i ... Godzillą. Właściwie z filmu też niewiele byś się o nim dowiedział. Zgrabnie poruszał się pod wodą, jak i na lądzie.
I nie nazwałbym potwora błędem w fabule, bo jego design to czysta fantazja twórców wpisująca się w konwencję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones