Robin and Marian

1 godz. 46 min.
6,5 3 248
ocen
6,5 10 3248
1 604
chce zobaczyć
{"rate":5.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":8828,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Robin+and+Marian-1976-8828/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Powrót Robin Hooda
  • AudreyLover ocenił(a) ten film na: 9

Film był cudowny! Audrey piękna jak zawsze, ale nie wiem, czy dobrze zrozumiałam
    zakończenie tego filmu. Czekam na wasze interpretacje :)

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

AudreyLover Moim zdaniem ona chciała z nim jednak zostać. Widać, że przeżyła bardzo jego śmierć.

• Nie wiadomo, czy przeżyła jego śmierć. Może umarła pierwsza. Film kończy się lecącą strzałą i owocami na parapecie

• kaymann ocenił(a) ten film na: 10

AudreyLover Dla mnie Robin Hood trafia do Nieba, bo strzała właśnie tam dolatuje.

• AudreyLover Ale co tu interpretować? Miłość to miłość :)

• AudreyLover A co rozumieć czy interpretować? Zakończone po japońsku: harakiri i seppuku

• kkutz ocenił(a) ten film na: 8

AudreyLover Widziała, ze nie ma dla nich, a szczególnie dla niego żadnych sensownych perspektyw. Świetnie wykorzystano klasyczny motyw zabójstwa Robina przez zakonnicę/przeoryszę, która chciała się wkupić w łaski jego prześladowców. Finisz kapitalny i świetnie spina całość filmu - najlepsza końcówka w filmowych Robin Hoodach, jaką widziałem. Genialna.
    Świetnie pokazany szeryf Nottigham - super. A wszyscy są starzy i widzą, że to już nie to, ale tylko Marion (może też szeryf Nottingham) wyciągnęła właściwe wnioski. Reszta od Ryszarda Lionelhearta po Robin Hooda i "leśnych" - zero. Jasne, że Audrey urocza, ale brawa dla szeryfa i aktora, który go grał.