film

Powrót do młodości

Bis
2015
1h 38m
6,1 2 288
ocen
6,1 10 1 2288
Po zakrapianej alkoholem imprezie dwójka przyjaciół ze szkolnych lat - Eric i Patrick - budzi się w 1986r. kiedy to byli nastolatkami. Zobacz pełny opis
Powrót do młodości zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Powrót do młodości
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2016-07-18T11:11:33 https://fwcdn.pl/webv/99/03/39903/snap1.39903.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/133/728533/powrot_do_mlodosci___polski_zwiastun_komedii.vp9.720p.webm

Eric (Franck Dubosc) i Patrice (Kad Merad) są przyjaciółmi od czasów liceum. W pewnym momencie jednak ich drogi się rozeszły, a każdy z nich wybrał zupełnie inne życie. Eric to lubiący dobrą zabawę lekkoduch, zmieniający partnerki jak rękawiczki. Patrice z kolei wybrał życie monogamicznego ojca i męża. Pewnej nocy, gdy przyjacieleEric (Franck Dubosc) i Patrice (Kad Merad) są przyjaciółmi od czasów liceum. W pewnym momencie jednak ich drogi się rozeszły, a każdy z nich wybrał zupełnie inne życie. Eric to lubiący dobrą zabawę lekkoduch, zmieniający partnerki jak rękawiczki. Patrice z kolei wybrał życie monogamicznego ojca i męża. Pewnej nocy, gdy przyjaciele wspominają przy alkoholu dawne czasy, niespodziewanie przenoszą się do 1986 roku, kiedy mieli zaledwie 17 lat. Powrót do przeszłości okazuje się wymarzoną szansą na naprawę błędów młodości i sprowadzenia życia na właściwe tory.

studio
Canal+ France (udział) / EuropaCorp / Few / więcej
tytuł oryg.
Bis
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pomysł prosty - dwaj bardzo różniący się charakterem, stylem życia itd. przyjaciele wracają do swojej nastoletniej przeszłości. Tak ich postrzegają inni, oni natomiast ciągle dźwigają bagaż obecnego doświadczenia. Dobre aktorstwo, świetne dialogi i to brawurowe, bo niepoprawne dochodzenie do wartości rodzinnych, które...

więcej

wykorzystywany w filmach, ale.... Nie jest to taka komedia jak np. "Goście, goście", ale daje dużo do myślenia. Czy jest ktoś kto nie chciałby czegoś zmienić sprzed kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu lat? Coś wobec siebie i wobec, często już "nieosiągalnych" bliskich? Właśnie!
Dobry film. Całkiem niezły.

Trzyma poziom do jakiego przyzwyczaili nas francuscy twórcy komedii. Prosta historia, dobrzy aktorzy z Kadem Meradem na czele. Brawo!

Słaby !

ocenił(a) film na 4

Liczyłem na coś bardziej interesującego ? Obsada jest ok !Ale scenariusz i cała reszta jakaś taka nijaka ;) Ogólnie nic ciekawego !!!

Ujdzie !

ocenił(a) film na 4

Liczyłem na coś bardziej interesującego ? Obsada jest ok !Ale scenariusz i cała reszta jakaś taka nijaka ;) Ogólnie nic ciekawego !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones