PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8824}

Powrót do przyszłości II

Back to the Future Part II
7,5 183 252
oceny
7,5 10 1 183252
7,8 32
oceny krytyków
Powrót do przyszłości II
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości II

!

ocenił(a) film na 2

Jedna z najgorszych kontynuacji.Film jest tak okropny,żenujący,męczący,że trzeba mocno zacisnąć zęby,żeby przez niego przebrnąć.

Berith7777

Nie trzeba zaciskać zębów. Czy ktoś cię na siłę trzyma przy tv? Jak się nie podoba to nie oglądaj, jak dla mnie to dwójka jest świetna. Może trochę mroczna, ale jest dużo skoków w czasie, pokazana kiepska przyszłość nieugiętego Marty'ego, zmieniony 85 na skutek zmiany czasu, i w 55 podwójni bohaterowie - mistrzostwo. Zakończenie z listem z western union też świetne - znika doktor, i zaraz Marty dostaje list sprzed kilkudziesięciu lat. Ale nie każdemu się musi podobać - rozumiem. Też nie trawię niektórych filmów. Dla mnie BTTF - wszystkie 3 części to całość, ciekawe czy ktoś lubi np jedną część a innych nie ogląda haha

ocenił(a) film na 2
mariusz_technik

Jesli zacząłem film oglądać to zawsze kończę,by móc stwierdzić czy faktycznie jest dobry czy zły.Nie jestem z tych ignorantów którzy widzieli 10 min, i oceniają całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones