PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8824}

Powrót do przyszłości II

Back to the Future Part II
7,5 183 264
oceny
7,5 10 1 183264
7,8 32
oceny krytyków
Powrót do przyszłości II
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości II

Jest pewna rzecz która mnie zdziwiła w tych filmach. 1 film był zrobiony, i był super, i można by pomyśleć, że po tych kilku latach kolejne części mogły być tylko dla kasy robione aby tylko zarobić to co się da, i tyle. Ale nie. W tych czasach rzadko są dobre sequele po latach do filmów które pierwotnie ich mieć nie miały lub były tylko cichymi zamysłami. Tak, jest wiele dobrych sequeli, ale mało z nich, i na dodatek po tylu latach trzyma jakość oryginału (mało tzn. w porównaniu do tych, co są gorsze i to dość sporo). (mały spojler dotyczący końca 1 części i miejsca akcji 3 więc uwaga) Niby mały żart z wehikułem na koniec, niby błahy prosto z mostu powód, a dorobili do tego 2 super części, i można by pomyśleć, że dziki zachód to tak naciągane już, ale nic bardziej mylnego. Świetne filmy, żałuje, że nie widziałem ich wcześniej. POLECAM, szkoda, że nie ma więcej wątków itp (hehe), ale w tych czasach by to nie wypaliło, bo dorośli itp :D Jest gra kontynuująca, taka przygodówka, i jest nawet fajna i dla fanów jest super, ale filmy to nie to samo, aż łezka się w oku kręci, że to już koniec historii filmowej po 3 części :) Polecam jeszcze raz. Pozdrawiam :) !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones