PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98454}

Powrót laleczki Chucky

Child's Play 2
6,2 13 337
ocen
6,2 10 1 13337
6,3 7
ocen krytyków
Powrót laleczki Chucky
powrót do forum filmu Powrót laleczki Chucky

Jeszcze jak byłem 4-7 letnim berbeciem to wiedziałem, co to jest Laleczka Chucky. Jak słyszałem to imię, przechodziły mnie dreszcze. Filmów z laleczką jeszcze wtem nie widziałem, ale zawsze wiedziałem jak ta postać wygląda, jaki potrafi wywołać strach. Kiedy stałem się horroromaniakiem, przypomniałem sobie że widziałem jedynie urywki filmów z Chuckym i czwartą część, która nie była zbytnio zaskakująca. Dlatego obejrzałem wpierw 5 część(tak wyszło:)), a potem na ogień poszła pierwsza - byłem usatysfakcjonowany. Nastał czas na dwójkę, która miała lecieć na TVP2. I obejrzałem. Załatwione. Film mnie nie znudził, przeciwnie - zadowolił tempem akcji, bo od samego początku już się coś dzieje. Kiedy Chucky poszedł w ruch, rozpoznałem że jego ruchy są znacznie płynniejsze. Trochę szkoda, bo ten nieco zmechanizowany z pierwszej części bardziej, że tak powiem - przerażał. Muzyka Graeme Revella jest na miejscu, pasuje do jakże dobrego klimatu(nie tak idealnego jak w jedynce ale ok). Aktorstwo w porządku. Końcówka w fabryce zabawek dość emocjonująca(naciągana, ale co z tego - to nie film o kilku dnach - tylko o jednym). Ogólnie mówiąc - dość dobrze, Chucky trochę osłabł z formą, ale najgorzej nie jest. Czekam na 3 częśćw TVP2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones