PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98454}

Powrót laleczki Chucky

Child's Play 2
6,2 13 337
ocen
6,2 10 1 13337
6,3 7
ocen krytyków
Powrót laleczki Chucky
powrót do forum filmu Powrót laleczki Chucky

Urozmaicony pod względem scenerii i miejsc akcji. Chucky bardziej bewzględny, ironiczny i luzacki.
Elementy humorystyczne. Andy musi zmierzyć się nie tylko z tytułową lalką, ale także z niemożnością udowodnienia jej win komokolwiek.
Aktorstwo i muzyka nadal są na wysokim poziomie. Alex Vincent gra tu jeszcze lepiej. Poza tym znakomita Christine Elise w roli Kelly, przybranej siostry Andy'ego. No i oczywiście Brad Dourif, dzięki
któremu postać Chucky'ego ma tak wyjątkowy charakter.
Muzyka jest już inna lecz nadal bardzo dobra. Klimat filmu zmienił się na bardziej letni i taki jakby bardziej weselszy. Głównie za sprawą panującego w obrazie humoru i obecności przeróżnych
kolorów. Ale oczywiście nie brakuje tu też elementów mrocznych i poważnych.
Akcja dzieje się w różnych miejscach co niewątpliwie wychodzi filmowi na plus.
Dwójka podobnie jak jedynka jest doskonałą mieszanką kina familijnego, fantasy, komedii i horroru.
Z tym, że tu to wszystko zostało wzmocnione i wzbogacone. Zarówno wizualnie jak i fabularnie.
Sequel przygód o morderczej lalce nie powinien rozczarować tych których uraczyła część pierwsza.
Zarówno jak jedynka jest to bardzo dobrą rozrywka, która ciekawi, bawi i trzyma w napięciu do samego końca.
Zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 8
peter_dm

Może lepszy nie jest, jednak na plus w stosunku do dwójki przemawia tutaj lżejszy klimat, który jakoś szczególnie pasuje do tej lalki.

ocenił(a) film na 8
anonimowy

Zgadzam się z Peterem, że film lepszy od jedynki i warto go zobaczyć, miłośnicy takiego kina z lat 80. powinni być zadowoleni- ja byłem po seansie i to bardzo 8/10.

ocenił(a) film na 8
batii20

Oba te filmy są na podobnym poziomie, jedynka bardzie przypomina "ciężki" horror, dwójka jest już bardziej zabawna. Zależy co kto lubi. Mnie podobają się obie części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones