PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043747}
5,7 2 177
ocen
5,7 10 1 2177
3,9 7
ocen krytyków
Powstaniec 1863
powrót do forum filmu Powstaniec 1863

Jeżeli mam wydawać, swoje pieniądze i oglądać Pana Fabijańskiego to nie dziękuję!

ocenił(a) film na 10
pawelczeberkus_2

To żałuj, bo w tym filmie Fabijański jest po prostu świetny!

ocenił(a) film na 4
marcin_celinski_filmweb

Bez jaj. Patetyczny badziew, żadnej sceny batalistycznej. Generalnie jak ktoś historii nie zna to nie będzie miał pojechać o co w tym chodzi. Na plus kilka fajnych kreacji aktorskich. Reszta to tanie jasełka. Chociaż pierwsze 20 minut zapowiadały sie dość interesująco.

ocenił(a) film na 10
pawelczeberkus_2

Warto zobaczyć ten film?

AndrzejChyra4

nie - drewniane aktorstwo Fabiana - jest takie samo jak jego umiejetnosci MMA - odradzam

ocenił(a) film na 8
pawelczeberkus_2

Po co komentować i oceniać jak się nie oglądało?

ocenił(a) film na 8
pawelczeberkus_2

Skoro nie oglądasz to nie oceniaj...

pawelczeberkus_2

Czyli zobaczyłeś, że gra Fabijański, nie obejrzałeś ( bo nie chcesz wydawać pieniędzy na oglądanie jego roli) i oceniłeś film na 1. Co za debilna filozofia

ocenił(a) film na 8
pawelczeberkus_2

Czyli nawet nie obejrzałeś i dajesz 1 to nie wiem co ty tu w ogóle robisz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
jakub_h

Obraża Pan mnie czy osobę wspomnianą w moim komentarzu?

ocenił(a) film na 4
pawelczeberkus_2

To ocena za film czy ból dupy za 20 złotych?

ocenił(a) film na 1
KROPKA

O nie! 20 złotych to na pewno bym nie dał. Tak się składa, że byłem na filmie i go oceniłem. Zapłaciłem 0 złotych z racji tego, że zostałem zaproszony ale nie obyło się bez kosztów bo straciłem 2 godziny czasu na tego gniota. Wydaje mi się, że mam prawo oceniać film jak chcę a obrażać nikogo nie obrażam. Współczuję wszystkim fanboyom takiego idola. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones