film

Powstrzymać mrok

Hold the Dark
2018
2h 5m
5,1 12 150
ocen
5,1 10 1 12150
6,2 10
ocen krytyków
Emerytowany badacz wilków udaje się do odległej miejscowości na Alasce, żeby wyjaśnić sprawę zaginięcia dziecka. Zobacz pełny opis
Powstrzymać mrok zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Powstrzymać mrok
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2018-08-21T20:50:17 https://fwcdn.pl/webv/74/49/47449/1_png.47449.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/powstrzymac__mrok___oficjalny_zwiastun__hd____netflix.vp9.1080p.webm

Zaginął synek Medory Slone (Riley Keough), młodej kobiety żyjącej w małej indiańskiej wiosce na Alasce. Zdesperowana prosi o pomoc Russella Core (Jeffrey Wright), starego naukowca znanego z napisania książki o życiu wilków. Jest przekonana, że za zaginięciem stoi wataha drapieżników. Mężczyzna zastaje na miejscu społeczność mocnoZaginął synek Medory Slone (Riley Keough), młodej kobiety żyjącej w małej indiańskiej wiosce na Alasce. Zdesperowana prosi o pomoc Russella Core (Jeffrey Wright), starego naukowca znanego z napisania książki o życiu wilków. Jest przekonana, że za zaginięciem stoi wataha drapieżników. Mężczyzna zastaje na miejscu społeczność mocno zaangażowaną w tradycyjne wierzenia, kobietę zachowującą się w dwuznaczny sposób oraz tajemnicę, której rozwiązanie może doprowadzić do katastrofy. Tymczasem z wojny wraca właśnie ojciec chłopca, Vernon Slone (Alexander Skarsgård).

na podstawie
William Giraldi (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Film Science
tytuł oryg.
Hold the Dark
inne tytuły
Film kręcono w Calgary (Alberta, Kanada).
Nakręcenie tego filmu zajęło 61 dni.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kolejny film udowadniajacy ze Netflix o ile robi dobre wciagajace seriale to kompletnie nie idzie im z filmami ktore sa nielogiczne,nudne i nadaja sie co najwyzej aby przy nich zasnac.

WTF?

ocenił(a) film na 3
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ocena 5.2...

ocenił(a) film na 7

Film posiada ciekawą mroczną atmosferę. Podoba mi się również mała ilość miejsc oraz dobrze odegrane emocje bohaterów. Szkoda, że trochę inaczej niż w powieści ale jest ok.

Niestety film nie dla czereśniaków co szukają wybuchów aut, walących się budynków, scen erotycznych i reszty kiczu słodzącego oczy.

Akurat w...

więcej

Nic w filmie nie jest podane na łopacie.
Dla ludzi żyjących w ekstremalnych warunkach na końcu świata mrok jest częścią ich świata.
I zarówno mrok zapadający szybko, co wynika z lokalizacji za kręgiem polarnym jak i mrok w duszy, pojawiający się z powodu izolacji.
Każdy żyje w swoim małym domku, który trudno jest...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones