PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820960}

Pozwól mi upaść

Lof mér að falla
7,3 1 413
ocen
7,3 10 1 1413
Pozwól mi upaść
powrót do forum filmu Pozwól mi upaść

Jednak ciężko zostawić pod nim jakikolwiek komentarz. Ból i smutek, aż kipi z ekranu, role zagrane bardzo wiarygodnie. Wielkie brawa dla Kristín Þóra Haraldsdóttir, która sprawiła, że miałam aż ciarki na widok granej przez nia postaci.
Jest to film bardzo brutalny, ciężki, brudny i taki miał być.

ocenił(a) film na 6
TakaSeJa

Mi właśnie aktorka grająca Dorosłą Magnea obrzydziła cały film.Miała coś wstrętnego w sobie.Ale ogólnie film jak dla mnie za długi,niektóre sceny przeciągały się.A najgorsze były te przeskoki w czasie,leciała jakaś cena i nagle się urywała i przeniesienie w czasie.To już o wiele bardziej podoba mi się dzisiejszy classic pt.My dzieci z dworca zoo.

jazdowicz2666

Właśnie chyba taka miała być. Obrzydliwa. Nie wyobrażam sobie na jej miejscu w tym filmie seksbomby. Poszczególnych scen nie pamiętam, gdyż nie jest to film, do którego chce się wracać zbyt często i na odświeżenie go nie jestem gotowa. Ze wstydem przyznam, że "My dzieci z dworca ZOO" nie oglądałam, bo mimo, ze kusi, to trochę się go boję.

ocenił(a) film na 6
TakaSeJa

Też racja,ale ta aktorka miała coś wyjątkowo odpychającego w wyglądzie,ja już momentami mówiłem niech ona się w końcu zaćpa na tym filmie i będzie z nią spokój,a trzeba było czekać na to aż do samego końca ;).Jeśli chodzi o,Dzieci z dworca zoo,to polecam bardzo.Owszem są tam obrzydliwe sceny z wstrzykiwaniem w żyły,ciężkie odwyki,ale klimat jest tak genialny,jak w żadnym innym filmie o narkomanach.Widziałem go już z 3 razy,a jeszcze z chęcią obejrzę kiedyś ;).

TakaSeJa

Piszesz rację,ale dziś mało jest tak prawdziwych,poruszających filmów które wbijają głęboko w fotel po obejrzeniu filmu ale czy można aż tak nisko upaść by brać wszystkie dragi i narkotyki jakie tylko są?

Weronka90

Wierz mi, że można. Tak, jak "amatorzy tanich trunków" potrafią wlać w siebie wszystko, co ma choć ślad alkoholu (Woda Brzozowa, Denaturat, Borygo, Płyn do szyb - pracowałam w małym sklepiku w szemranej okolicy), tak osoba uzależniona od narkotyków uszczęśliwi się wszystkim, co da jej chociaż chwilowy "odlot". Na tym przecież polega nałóg

TakaSeJa

Boże jakie to smutne że są tacy ludzie i przykre że nałóg potrafi całkowicie zniszczyć nasze życie a przyszło nam żyć w takich czasach że trudno znalezc dobrego lekarza nawet jak jest się po ciezkim wypadku i na nfz sa spore kolejki a prywatnie czlowieka nie stac by zaczac leczenie;(

TakaSeJa

Racja i niełatwo go zapomnieć ani szybko usnąć po seansie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones