PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 677
ocen
7,8 10 1 44677
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

dopóki nie dociera do zapisów film ociera się o 8 ale później...
przy prędkości ponad 300 mil na godzinę wywraca się i szura o ziemię, po czym wstaje i otrzepuje się bez szwanku...
ech

ocenił(a) film na 9
W_B_B__Beaver

Czekałeś aż przypierdoli w drzewo? O.o


.......................................

ksg666

no na pewno byłoby to bardziej ciekawe niż otrzepanie się z kurzu, przy takiej prędkości powinno zedrzeć mu rękaw i zapewne poważnie uszkodzić całe ramię, co ty, fizyki w szkole nie miałeś ??

ocenił(a) film na 10
W_B_B__Beaver

prędkość wynosiła 300km/h, a nie 300 mil. Oglądaj uważniej następnym razem.

ocenił(a) film na 9
W_B_B__Beaver

To mieli pokazać jak urywa mu ręce i odpada głowa jak tak naprawde gościowi sie nic poważnego nie stało i bawił sie w te klocki dalej? To jest film oparty na faktach, wiadomo że potrzeba naginać fakty i dodawać coś od siebie ale bez przesady ;D

Film zasługuje u mnie na 8/10 ale dałem 9tke bo Hopkins zagrał jedną z lepszych ról, oglądało mi sie to filmidło wręcz wybornie i mam słabość do starego dobrego antka nie wiedzieć czemu ;D

ocenił(a) film na 9
W_B_B__Beaver

Beaver polecam ci wpisac na wikipedii Burt Monre ten film jest na faktach, pewnie nie wszystko doslownie i jest delikatnie podkoloryzowany - ale samo bicie rekordu tak wlasnie wygladalo, lepiej do chwili obecnej(10.062010) nikt w tej kategorii nie pobil rekordu dziadka na maszynie z 1920 roku. Fascynujaca historia o spelnianiu marzen i genialna rola Hopkinsa. A i jechal ponad 300 km/h nie mil.Pozdrawiam

W_B_B__Beaver

Burt Monroe miał 68 lat w chwili bicia rekordu (poj. do 1000 cm sześć.) w 1967 roku, do tej pory niepobitego. Jaki rekord Ty pobijesz w tym wieku? Jaki rekord ustanowisz w swoim życiu w ogóle?

ocenił(a) film na 10
W_B_B__Beaver

nie wywalil sie przy 320, juz zwalnial i wtedy zlapal slizg

ocenił(a) film na 8
luck88

właśnie ludzie niedokładnie oglądali film, on już od bardzo dawna jechał bez gazu i wyhamowywał.

ocenił(a) film na 8
daihat

dokładnie, uważam nawet że to właśnie mała prędkość była powodem wywrotki, bo przy małych predkościach motor był chybotliwy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones