PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 677
ocen
7,8 10 1 44677
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Odnoszę wrażenie, że jakieś pół roku temu oglądałem ten film w popołudniowym kinie Polsatu, a dziś reklamowany jest jako premiera telewizyjna. Czy to ja się mylę i widziałem film na kanale cyfrowym, czy Polsat kpi z widzów robiąc im wodę z mózgu ?

grabarz91

Nie przypominam sobie aby Polsat kiedykolwiek emitował ten film, być może Ci się pomyliło.

ocenił(a) film na 7
River17

Film widziałem na 100%, 80% filmów jakich widziałem w telewizji widziałem na Polsacie, oczywiście nie wykluczam pomyłki, ale bardzo rzadko oglądam cyfrę, a pamiętam, że ten film leciał po popołudniu w niedzielę lub sobotę.

ocenił(a) film na 6
grabarz91

Może to przez żałobę; nie mają czego puścić, a szukać innych tytułów też im się za bardzo nie chce.
TVN też niedawno miał taką "wpadkę" puszczając w przeciągu pół roku (albo i nawet mnie) Kogel Mogel.

ocenił(a) film na 6
Pauleene

*mniej


ocenił(a) film na 7
grabarz91

Leciał w Tv na 100% wiem bo oglądałem też ,tylko nie wiem czy na polsacie.

ocenił(a) film na 9
SaUrOn7777

Też go oglądałem. Leciał na polsacie w tym roku.

ocenił(a) film na 10
Zemadar

pomyłki się zdarzają...można im wybaczyć...a film oglądam i baaardzo mi sie podoba...uwielbiam takie historie..takie prawdziwe;)

użytkownik usunięty
grabarz91

Jakby nie bylo film do ktorego bedzie sie wracac wiec w czym problem?:) I to nie pierwszy taki przypadek, chocby "W pogoni za szczesciem" - ja jakos nie mam im tego za zle bo film kapitalny.

ocenił(a) film na 9
grabarz91

Grabarz masz racje ten film leciał na Polsacie jakieś pół roku temu w niedziele około godziny 20 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones