PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 676
ocen
7,8 10 1 44676
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

film rewelacyjny, godny obejrzenia, to chyba za malo powiedziane:)i co ciekawe niekoniecznie trzeba byc pasjonata motocykli i sportu ,choc przyznam ze ja troche jestem:)zeby film wciagnal i pozostawil pozytywne wrazenia.to swiadczy tylko o tym iz jest to ambitna projekcja.najbardziej w tym wszystkim podoba mi sie obraz czlowieka ktory w tak nieodparty sposob dazy do postawionego sobie celu,az w koncu osiaga to o czym marzyl.tylko pozazdroscic tak silnej woli:)
co do Hopkinsa chyba nie trzeba pisac, jest niesamowity.pozdrawiam wszystich ktorzy maja pozytywne zdanie na temat Prawdziwej Historii

MK_82

Gdyby nie Anthony to ten film byłby marnymi popłuczynami po Prostej Historii Lyncha. Tamten film jest lepszym filmem drogi, ma lepszy scenariusz i ogólnie sens. Bo jednak miłość do pasji itd jest mniejsza niż miłość do brata. Ale Hopkins zakrył braki scenriusza i pozwolił ludzią dobrze spędzić te 2 godziny, a może nawet wzruszyć...

ocenił(a) film na 8
Waszes

naprawde film warto zobaczyc fajnie sie oglada a ostatnia scena jak mknie na pustyni - aż miło poczuc cos takiego na filmie POLECAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones