PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 704
oceny
7,8 10 1 44704
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Moim zdaniem film jest za prosty... Oczywiście przesyła takie prawdy jak wiara we własne możliwości i w marzenia... Według mnie film zyskałby wiecej gdyby Hopkins wcielił sie w starszego pana z wiekszym poczuciem humoru... a nie takiego typowego dziadka który zatrzymał sie w latach swojej młodości i uskutecznia przestarzały humor... Troche brutalnie go skreśliłam... Czytałam ze niektórzy wypłakują łzy na tym filmie, ja jakoś nie uroniłam ani jednej, a często mi sie to zdarza na wzruszających historiach... A ten w założeniu chyba miał taki być??

Zura

Dlaczego miał być w założeniu "wzruszający"? Ja odebrałam ten film jako bardzo optymistyczny przekaz. Nie wylałam "morza łez", za to ubawiłam się świetnie i mimo wszystko uważam, że to bardzo dobre kino:) Takie nastawienie, że film jest tylko wtedy wartościowy kiedy wzrusza do łez - do niczego nie prowadzi.
Pzdr:))

Jaskolka

w sumie racja... nie musi być wzruszający zeby być jednoczesnie dobry... no aaale jak sie na filmie popłacze to uważam że taki jest:) tzn dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones