PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 637
ocen
7,8 10 1 44637
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Tak to już jest, że to życie pisze najwspanialsze scenariusze. “The World’s Fastest Indian” jest tego najlepszym dowodem. Film przedstawia kawałek żywota Burta Munro, człowieka owładniętego pasją, który dla wielu stał się legendą. To opowieść o walce z samym sobą i przeciwnościach losu. Jednak film układa się zaskakująco łatwo, a wszelkie problemy zdają się być tylko nieistotnymi niuansami. I to mi przeszkadzało. Może jestem za wielkim cynikiem, ale naprawdę trudno mi było uwierzyć w fart jaki raz za razem dotykał Burta. Spotkał na swej drodze tylu ludzi, którzy mogli go wykiwać, wyrolować, zniszczyć w zarodku jego marzenia. Tak się nie dzieje. Być może tak było naprawdę. Jednak w filmie pokazali to w taki sposób, że w zasadzie umniejszyli dokonanie Burta.
Hopkins jest niezaprzeczalnie gwiazdą filmu. Gra bardzo dobrze, lecz twierdzenie, że jest to jego najlepsza rola to jednak przesada.
W sumie film niezły, lecz tylko tyle.

ocenił(a) film na 10
torne

Dziwi mnie trochę Twoja ocena, bo na mnie ten film wywarł ogromne wrażenie. (żadko to mi się zdaża)
Chociaż, w sumie masz i trochę racji. W filmie Burt miał duże szczęście, że udało mu się dopiąć swego.
Ale nadal uważam, że nie jest to film przeciętny.
Pośród zalewu ‘wakacyjnych produkcji’ ten film na pewno zasługuje na uznanie!

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
torne

Mam identyczne spostrzeżenia dotyczące filmu jak >Torne<Moja ocena jest dokładnie taka sama dotycząca zarówno filmu jak i potenciału!Historia rzeczywiście magiczna,ale wykonanie zbyt kolorowe,rzekłbym baśniowe wręcz!Można obejrzeć,jednak jest tu zdecydowanie za dużo achów i ochów,tak dobry ten film na pewno nie jest,ratuje go porządna historia którą napisało życie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones