PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 704
oceny
7,8 10 1 44704
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Czemu ten film można obejrzeć tylko w czterech miastach w Polsce?? Przeciez nie będę jechał do Gdańska aby obejrzeć ten film w kinie :/

hudy_olsztyn

Nawet w Warszawie praktycznie tylko w Multikinie:((( Większość kin jest do tego stopnia nastawiona na zysk, że wolą inwestować tylko w superprodukcje... Szkoda, że miłośników ambitniejszych produkcji tak bezpardonowo się lekceważy:((

hudy_olsztyn

aaaaaaleeee sie wukrzylam:/:

Marchewa_3

No naprawdę, kicha ;-/
Już nie mówiąc o tym, że w CC mają go Nie puszczać...

Pozdrawiam fanów "ambitniejszego" kina :)
Shadowmancer

ocenił(a) film na 9
freepick

Zawsze pozostaje alternatywa w postaci Osiołka w kinie domowym ;]

MakoR

Taaa, ja jednak nie skorzystam, za długo będzie się ściągać, biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że nie ma do niego polskich napisów :-| ogólno dostępnych...

freepick

no cholera... ja też czekałam.... i już przeglądałam repertuar kin w gazecie, patrze, nie ma.... w internecie patrzę- nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież ja mieszkam w krakowie, co to ma być?!

jestem rozczarowana do granic:(:(:(:(:(:(
zostają mi tylko "piraci z karaibów":(:(:( a ja wolałam Hopkinsa...

pozdrawiam innych rozczarowanych...

freepick

no cholera... ja też czekałam.... i już przeglądałam repertuar kin w gazecie, patrze, nie ma.... w internecie patrzę- nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież ja mieszkam w krakowie, co to ma być?!

jestem rozczarowana do granic:(:(:(:(:(:(
zostają mi tylko "piraci z karaibów":(:(:( a ja wolałam Hopkinsa...

pozdrawiam innych rozczarowanych...

freepick

no cholera... ja też czekałam.... i już przeglądałam repertuar kin w gazecie, patrze, nie ma.... w internecie patrzę- nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież ja mieszkam w krakowie, co to ma być?!

jestem rozczarowana do granic:(:(:(:(:(:(
zostają mi tylko "piraci z karaibów":(:(:( a ja wolałam Hopkinsa...

pozdrawiam innych rozczarowanych...

Pin_up_Margolcia

O ile mi wiadomo kilka krakowskich kin jednak pokaże ten film. A co mają powiedzieć mieszkańcy warmińsko-mazurskiego?

hudy_olsztyn

Pozostaje jeszcze sieć P2P polecam torrenta szybko się ściąga. Kino jest 100 razy lepsze ale jak jest tak jak z tym filmem to niech później nie mają pretencji że jest piractwo w Polsce, sam też go w ten sposób obejrzałem bo mam podobny problem z kinem, więc wyrzutów sumienia miał nie będę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones