PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124079}

Prawdziwa historia

The World's Fastest Indian
7,8 44 677
ocen
7,8 10 1 44677
5,8 5
ocen krytyków
Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Prawdziwa historia

Opowieść ładna i mądra. Ale jak amerykanie mogą zrobić nie amerykanski film. Nawet jesli nie chca opowiadac o AMERICAN DREAM to i tak to im nie wychodzi :)
A tak powazniej bardzo miło mi sie oglądało ten film z jednego prostego wzgledu. nie chce zdradzac zakonczenia wiec jesli czytelniku tego komentarza :) jesli nie widziałes to nie czytaj dalej :)





....




Facetowi sie udało . I to chyba , ze ten film mi sie podobał. Nie jest to film o niespełnionym marzeniu. To film o radosci życia :) musze Wam powiedziec ze ten facet ma cos co kazdy z nas z biegiem lat zatraca.
Im jestesmy starsi tym nasze marzenia staja sie bardziej realne ... ALE JA BEDE MANIFESTOWAŁ !!!!!!!!!!!!!!! SPEŁniajmy marzenia i te małe i te duze...
Jesli mam ochote pojezdzic melexem .... a podejrzewam ze nie jedna soba chciała to ... poporstu to robie : widze melexa podchodze do faceta pytam sie czy sie nie moge przysiasc gadamy przedstawiam sie dokładnie jak głowny i jade :)
Jesli ktos tak nie potrafi to moze nauczy sie jak to robic albo chociaz zobaczy ze mozna ! ! !
DKA - MARZENIA polecam

Pozdrowienia dla mojego marzenia ;) marzenie wie o kim mówie :)

a i jak wam koło odpadnie to sie nie poddawajcie. Jesli wszycy do okoła mowia , że wam sie nie uda to najleprzy dowod na to , że trzeba to zrobic :)
POZDROWIENIA dla ludzi ktorzy przebrneli przez te bzdurki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones