PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=991}
7,1 47 083
oceny
7,1 10 1 47083
6,8 20
ocen krytyków
Prawdziwe kłamstwa
powrót do forum filmu Prawdziwe kłamstwa

Nawet nawet

ocenił(a) film na 10

Nie wiem na co wydali drugi co do wielkosci budzet w historii kina ale film jest bardzo dobry :)

ocenił(a) film na 10
MC_Bubas

Jak byś go obejrzał w tamtym czasie w kinie to byś wiedział za co zapłacili. Za efekty chłopie :) Scena z harierem plus ten pościg na moście bezcenne w 94 roku

MC_Bubas

na hariery

MC_Bubas

Tam prawie nie ma żadnych efektów! To się wszystko dzieje! Zniszczony most, latające, lądujące i startujące myśliwce (!!!) helikoptery! Dawno nie widziałem filmu, który pomimo braku efektów komputerowych robiłby takie wrażenie! Prawie w ogóle nie ma efektów z green screen!

rrobertjas

Dokładnie. Ja dziś obejrzałem pierwszy raz z taką uwagą i jestem pod wielkim wrażeniem efektów specjalnych bez komputera. Mistrzostwo.

ocenił(a) film na 10
rrobertjas

A gdzie ja napisałem efekty komputerowe? Aczkolwiek też tam były.

MC_Bubas

Efekty jak na tamte czasy robią wrażenie, zresztą są o niebo lepsze od współczesnych bo naturalne a nie jak w grze komuterowej

ocenił(a) film na 7
MC_Bubas

Przed obejrzeniem filmu przeczytałem Twój komentarz i podczas oglądania miałem to na uwadze. Było kilka efektownych scen, które wyglądają jakby faktycznie zostały nakręcone, a nie zrobione za pomocą komputera. Te na moście z helikopterem, skok na motorze pomiędzy wieżowcami czy skok Arnolda do wody tuż przed wybuchem, a potem ta rozchodząca się chmura ognia. Musieli sporo się napracować żeby to nakręcić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones